Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Алчевск - Одесса

07:00 Alchevsk Aut. Nádr. Ukrtelekom
09:00 Lugansk Aut. Nádr. ul. Oboronnaya, 28
10:00 Krasnodon Velika Kishenya, ul.Kotova, 16
12:00 Izvarino (Luganskaya obl.) customs UA
14:00 Donetsk (Rostovskaya obl.) customs RU
19:10 Rossosh Request stop
23:20 Shebekino Request stop
06:05 Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs RU
06:25 Goptovka customs UA
07:00 Kharkiv "McDonalds" (ul. Połtawa Way, 57)
10:20 Dnipro Aut. Nádr., oblast Petrovskogo 1
12:00 Zaporizhia Aut. Nádr., Prospekt Lenina 20
14:10 Melitopol Aut. Nádr., ul.Dzerzynskogo 204A
16:40 Nova Kakhovka Aut. Nádr. ul.Yuzhnaya
18:30 Kherson Aut. Nádr. Yug, ul. Privokzalnaya, 1
20:35 Mykolaiv Monument T-34
21:40 Odessa Aut. Nádr. Italyanskiy bulvar, 5
Dopravce: AstraTravel
Zavazadla: 1 bag up to 30kg (100x50x30) - free , every next up to 15kg or 0.25m 50 UAH
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Ditě od 0-8 let
99% Děti 0-3 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací