Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Брюгге - Бухарест

05:00 Bruges Aut. Nádr.
06:00 Gent Vlak. Nádr.
06:45 Aalst Vlak. Nádr.
07:45 Antwerpen Hbf. Van Stralenstraat 22/24
09:15 Brussel Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
11:00 Liege Central Station Guillemins
11:30 Arad Aut. Nádr. Transdara
13:00 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
14:00 Lugoj Aut. Nádr. Atlassib
15:30 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:30 Sebes Autogara Voltrans
17:30 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
19:00 Fagaras Před Citadela, ul. Strada Mihai Viteazul
20:30 Brasov Autogara Bartolomeu
22:00 Ploiesti Aut. Nádr. South
23:30 Bucuresti Aut. Nádr. Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2 bag up to 40kg-free, every next 1 kg - 1.5 EUR
Storno podmínky: do 1h: 90%
Slevy: 10% Student
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací