Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Варшава - Винница (9:00)

09:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
12:20 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
14:30 Dorohusk CLO POL-UKR
16:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
18:55 Lutsk Aut. Nádr., ul.Lwowska 148
20:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:55 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
23:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
01:40 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
02:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Dodatečná informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
50% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací