Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Линия А1 Шкодер - Краков

07:30 Shkoder Komplexní Luani-A, čerpací stanice Alpet
09:00 Ulcinj Čerpací stanice Castellana
09:40 Bar Benzinka EKO
10:00 Sutomore Aut. Nádr.
11:30 Budva Parkování u Hotel Slovenska Plaza
12:15 Tivat Aut. Nádr. parking in front of station by Market Franca
13:15 Herceg Novi Aut. Nádr.
13:30 Igalo Čerpací stanice Petrol
15:00 Dubrovnik Aut. Zastavka vedle benzinki INA, ul. V.Nazora
16:30 Neum Parking vedle Hotela Jadran
18:00 Gradac Benzinka INA
18:45 Podgora Aut. Nádr.
19:00 Tučepi Dalnice D8, aut. zast.
19:30 Makarska Benzinka INA, ul. Vukovarska
19:40 Baška Voda Bus stop on Adriatic Highway (closer to Makarska)
20:15 Omiš Aut. Nádr.
21:30 Split Benzinka INA, Pojišanska, 21000
11:00 Bratislava Aut. Nádr. "Mlynske Nivy"
13:00 Brno Benesova str, Bus Stop
14:30 Olomouc Gas Station OMV Brnenska ul.
17:00 Bielsko-Biała Benzinka BP, ul.Warszawska 16
18:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
20:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
Dopravce: Elabus
Zavazadla: 1 bag up to 25 kg-free, every next from 22 PLN per 1 kg
Storno podmínky: do 336h: 70%
odjezd od 336h do 48h: 50%
odjezd od 48h do 24h: 30%
odjezd od 24h do 0h: 10%
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Důchodce od 55 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací