Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Мелитополь - Кельн (север)

18:00 Melitopol Aut. Nádr., ul.Dzerzynskogo 204A
20:00 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
21:30 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
23:59 Oleksandriia Aut. Nádr.
01:00 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
20:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
21:30 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
23:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
04:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
06:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:30 Cottbus Aut. Nádr.
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Magdeburg Aut. Nádr., Kölner Platz
09:15 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
10:15 Hannover ZOB
08:30 Schwerin Treibstoff "Shtolpe"
10:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
11:30 Bremen ZOB Fernlinien, Breitenweg
13:00 Osnabruck HBF, Eisenbahnstr.
13:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
13:45 Munster Aut. Nádr.
14:30 Dortmund ZOB, Steinstrasse
15:00 Essen Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
15:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
16:15 Köln airport Flughafen ZOB
Dopravce: Winew
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Invalida
10% Důchodce od 65 let
20% Ditě od 10-12 let
30% Ditě od 2 -10 let
99% Děti 0-2 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací