Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 006 Цюрих - Берлин (08:00)

08:00 Zürich Carparkplatz am Shilquai
09:05 Konstanz Döbeleparkplatz
09:20 Konstanz Allmannsdorf, Mainaustraße 154
09:55 Meersburg Kostel, Stettener Straße, 88709
10:25 Friedrichshafen Bf
13:30 München ZOB
16:15 Bayreuth Goethestraße,hbf
16:50 Himmelkron Autohof
17:10 Münchberg Aut. Zastavka, August-Horch-Straße 12
20:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací