Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 023 Dusseldorf - Dresden (11:00)

11:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
11:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
12:30 Dortmund Steinstraße 54
14:40 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
18:15 Halle Aut. Nádr., ul. Ernst-Kamieth-Straße
19:10 Leipzig Haltestelle "Goethestrasse"
20:50 Dresden Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací