Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 027 Мюнхен - Эссен (12:10)

12:30 München ZOB
13:35 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
15:35 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
17:30 Heidelberg Hauptbahnhof
18:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:50 Darmstadt Hbf, Westseite
21:20 Leverkusen Vlakové nádraží
22:00 Düsseldorf ZOB
22:45 Essen ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací