Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 078 Leverkusen - Lubeck (07:50)

07:50 Leverkusen Vlakové nádraží
09:05 Siegen Koblenzerstraße
10:05 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
11:15 Alsfeld Pfefferhöhe
11:50 Bad Hersfeld Hbf
12:40 Eisenach Uferstraße 40, 99817 Eisenach
15:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
18:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
21:30 Schwerin Vlak. Nádr., Grunthalplatz 4
22:45 Lubeck Am Retteich
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací