Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 095 Мюнхен - Мерано (11:00)

11:00 München ZOB
13:10 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
13:45 Vipiteno Deutschhaus
14:05 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
14:50 Bolzano Hotel Alpi
15:15 Lana Lido
15:22 Marlengo Kellerei
15:25 Merano Terme
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací