Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 15 Дюссельдорф - Герлиц

09:00 Düsseldorf ZOB am Hbf
09:50 Essen ZOB
10:40 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
13:00 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:55 Eisenach Uferstraße 40, 99817 Eisenach
16:00 Erfurt ZOB, Willi-Brandt-Platz
16:55 Jena Bf Goschwitz
17:55 Gera Berufsakademie
18:55 Chemnitz ZOB
20:05 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
21:15 Bautzen Schliebenstraße, Parkplatz
21:55 Gorlitz Hbf
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1 bag up to 23k (74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací