Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 169 Kiev - Sokyryany

19:20 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
21:20 Korostyshiv Aut. Nádr.
22:05 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
23:40 Berdychiv Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1A
00:10 Komsomolske (Olevskiy r-n) Request stop
00:50 Kalinivka (Vinnitska obl.) Lenina str. 49
01:25 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
02:10 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
04:35 Murovani Kurylivtsi Aut. Nádr.
05:15 Naddnistryanske 8 Quarter str
05:45 Novodnistrovsk Aut. Nádr.
06:35 Sokyriany Bus Station / Kobylyanskoy,32
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací