Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 350 Берлин - Грёмиц (15:20)

15:20 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
18:45 Hamburg ZOB am Hbf
19:45 Timmendorfer Strand ZOB
19:55 Scharbeutz Hamburger Ring / Strand
20:10 Sierksdorf Feuerwehr / Bananenmuseum
20:25 Neustadt in Holstein ZOB
20:40 Grömitz Markt
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací