Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 525 Mykolaiv - Berezivka

07:00 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
07:44 Slyvyne (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
08:00 Krynychky (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
08:14 Ulyanivka (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
08:26 Stepove (Mykolaivska obl.) Zastavka
08:39 Shyrokolanivka Aut. Nádr.
08:45 Pishanyi Brod (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
09:01 Stavky (Veselynovskiy r-n) Aut. Nádr.
09:15 Pervenets (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
09:35 Veselynove Aut. Nádr.
10:01 Vynogradivka (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
10:11 Chervonoarmiiske (Berezivskiy r-n) Aut. Nádr.
10:19 Viktorivka (Berezivskiy r-n) Aut. Nádr.
10:32 Berezivka (Berezivskiy r-n) Aut. Nádr.
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1 luggage included in the ticket price .Next 10% from ticket price.
Dodatečná informace: Transport of animals only with ticket (-40%). Transport of bicycles only disassembled as luggage
Storno podmínky: do 2h: 90%
odjezd od 2h do 0h: 80%
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací