Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 561 Khmelnytskyy - Slobodka-Smotrychskaya

12:05 Khmelnytskyi Aut. Nádr. - 2, ul. Shevchenka 66
12:16 Khmelnytskyi Kamyanetskaya
12:45 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
12:53 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
13:10 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
13:17 Tomashivka (Yarmolinetskiy r-n) Zastavka na znamení
13:22 Yasenivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
13:28 Sosnivka (Yarmolinetskiy r-n) Zastavka na znamení
13:33 Kosogirka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
13:39 Tomashivka (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
13:42 Tynna Zastavka na znamení
13:49 Lysohirka, Dunayevetskyy r-n Zastavka na znamení
13:55 Rudka (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
14:01 Stara Guta (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
14:07 Balyn (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
14:20 Smotrich (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
14:40 Chorna (Chemerovetskiy r-n) Zastavka na znamení
14:50 Slobidka-Smotritska Zastavka na znamení
Dopravce: Podllya Tour
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací