Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 66 Очаков - Винница

07:15 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
08:25 Nova Odesa Kukhareva 8g
09:40 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
10:25 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
11:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
12:50 Kryve Ozero Aut. Nádr.
13:50 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) Aut. Nádr., ul.Privokzalna 10
15:25 Gaivoron (Kirovogradska obl.) Aut. Nádr.
15:50 Dzhulynka Aut. Nádr.
16:25 Bershad Aut. Nádr.
16:50 Balanovka Aut. Nádr.
17:10 Obodivka (Vinnitska obl.) Aut. Nádr.
17:35 Trostyanets (Velykomyhailivskyi r-n) Aut. Nádr.
18:45 Tulchyn Aut. Nádr.
19:20 Bratslav Aut. Nádr.
19:55 Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
20:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 10% from ticket price
Storno podmínky: do 2h: 90%
odjezd od 2h do 0h: 80%
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací