DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Mykolaiv - Praha

Koupit jízdenky na autobus Mykolaiv – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Mykolaiv do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:35 – 08:30 MykolaivPraha

30 hod. 55 min.

So

02:40 – 14:50 MykolaivPraha

35 hod. 10 min.

04:00 – 15:00 MykolaivPraha

35 hod. 0 min.

Po

04:00 – 15:00 MykolaivPraha

35 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

07:20 – 16:50 MykolaivPraha

33 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

07:20 – 18:50 MykolaivPraha

35 hod. 30 min.

07:20 – 14:25 MykolaivPraha

31 hod. 5 min.

07:20 – 16:50 MykolaivPraha

33 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

10:10 – 16:10 MykolaivPraha

30 hod. 0 min.

Čt, Pá

10:30 – 16:10 MykolaivPraha

29 hod. 40 min.

Čt, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Mykolaiv do centra Praha v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Mykolaiv a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací