Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 806 Vilnius - Roma

20:15 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
22:00 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
22:49 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
23:05 Suwalki przyst. PGK vis a vis PKS
23:20 Augustow Dworzec autobusowy, rynek Z. Augusta 19
00:05 Grajewo Ul. Mickiewicza 1, przed Gimnazjum nr. 2
01:05 Lomza Plac Niepodległości
03:35 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
05:35 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
07:35 Czestochowa Parking McDonalds, ul.Drogowcow
09:50 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
11:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
18:30 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
21:30 Graz Hauptbahnhof, Busbhf.
23:50 Klagenfurt Hbf, Busbhf., St.16
03:30 Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
03:40 Venezia Tronchetto Stazione
04:10 Padova St.piattaforma 12, viale della Pace
05:50 Bologna Devanti st.ferroviaria, viale P.Pietramellara
07:50 Firenze Autostazione Sita,Via Santa Caterina da Siena 17
11:50 Roma St.Tiburtina, piazzale Ovest, Largo Mazzoni
Dopravce: UAB Kautra
Zavazadla: 1 bag - free, every next from 6EUR
Storno podmínky: do 48h: 75%
odjezd od 48h do 6h: 50%
po 6h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 25 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
10% Student
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací