Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 847401 Киев - Варшава - Штутгарт

07:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:50 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:05 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
14:25 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Magdeburg Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
10:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:15 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
13:30 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:55 Fulda Bus parking "Ochsenwiese" at Magdeburgerstr.
16:25 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
17:35 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:30 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
19:45 Stuttgart Airport Busterminal SAB
Dopravce: ECOLINES
Storno podmínky: do 24h: 80%
odjezd od 24h do 1h: 50%
po 1h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací