Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky A05 Палермо - Польша

09:00 Sosnowiec Parkoviště, ul. Baczyńskiego 2
12:30 Mielec Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
10:15 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
08:45 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
11:15 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
09:15 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
20:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
18:45 Siracusa Vlak. Nádr.
12:00 Kielce Dworzec PKS
09:45 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
12:50 Baranów Sandomierski Aut. Nádr., ul. Fabryczka/ul. Krakowska
13:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parkoviště za hotelem "Accademia"
13:00 Dzierzoniow Aut. Nádr. vedle vlak. nádr.
09:00 Zabrze Pl. Warszawski
10:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
10:45 Mszana Dolna Dworzec PKS
13:10 Tarnobrzeg Dworzec PKS
11:15 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
10:30 Radomsko dworzec PKS
14:15 Ozarow Aut. Nádr.
13:20 Swidnica Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
12:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
10:45 Bochnia Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
20:00 Catania Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
09:15 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
11:00 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
11:15 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr.
13:40 Stalowa Wola Dworzec PKS
13:15 Radom dworzec PKS
21:30 Messina Dworzec kolejowy
14:30 Annopol Aut. Nádr.
11:45 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
14:00 Walbrzych Parkoviště vedle hotelu "Sudety" ul.Parkowa
10:00 Strzelce Opolskie hotel Leśny
14:15 Pulawy Aut. Nádr., nast.8
22:30 Villa San Giovanni Dw. Kolejowy
10:30 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
12:15 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
15:00 Krasnik dworzec PKS
12:15 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:00 Nisko Plac Wolności
11:30 Tarnow Dw. PKP, przystanek Wagabunda
14:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
12:00 Pilzno Parkoviště vedle baru "TAURUS"
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
12:45 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
23:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
14:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
15:15 Lublin Aut. Nádr.
15:00 Krasnik dworzec PKS
13:00 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
00:15 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
15:30 Pułtusk Aut. Nádr.
12:15 Debica Vlak. Nádr.
16:30 Chelm dworzec PKS
13:00 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
17:00 Krasnystaw Parkoviště naproti vlak.nadr.
12:30 Ropczyce Aut. Nádr., stan. B.P. Batory
13:15 Jaslo Vlak. Nádr. nast. Wagabunda
00:45 Lamezia Terme Dworzec kolejowy
16:30 Ostroleka dworzec PKS
13:00 Rzeszow CMPA Wagabunda - dworzec PKP
13:50 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
17:15 Lomza Dw. PKS
01:45 Cosenza Dw. Kolejowy - Vagliolise
13:15 Lancut Benzinka Orlen
18:30 Bialystok Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
05:00 Salerno Piazza Concordia
14:20 Rymanow Stacja BP
06:00 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
13:30 Przeworsk Dworzec PKS
14:45 Sanok Dworzec PKP, ul. Dworcowa
13:50 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
10:00 Roma Autostazione Tiburtina
14:25 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
13:30 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
14:45 Lubaczów Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
15:30 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
15:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
16:15 Zamosc Dw. PKS st.0
17:15 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
17:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
19:45 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
21:15 Villach Hauptbahnhof
02:00 Wien ÖBB Postbus, Südtiroler Platz, s. B4
04:00 Brno Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel
06:30 Cieszyn Stacja paliw ARGE, ul. Graniczna
07:30 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Pszczyna Aut. Nádr.
08:10 Tychy Hotel “Tychy”
08:30 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 bag up to 30kg(90x75x25)- free
Dodatečná informace: Carriage of animals is not allowed
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 0h: 10%
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací