Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Bari - Kiev

14:15 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
15:15 Andria AGIP via Corato / Togliatti
16:30 Foggia Stazione FS
17:00 San Severo Stazione FS
17:45 Termoli Terminal bus
19:10 Pescara Stazione autobus
21:00 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
22:20 Rimini Via Settembrini Ospedale Civile
23:50 Bologna Via Pietramellara,63 fermata ATC
00:25 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
01:30 Padova VIALE DELLA PACE
03:30 Udine Stazione Bus - V.le Europa Unita, 31
04:30 Trieste Autostazione, piazza Liberta, 9
21:45 Chop celnice (UA-HU)
02:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:50 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:15 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Universe
Zavazadla: 1 bag up to 60x40x30 - free, every next - 20 EUR
Dodatečná informace: Changing the date of departure - 10EUR
Storno podmínky: do 48h: 80%
odjezd od 48h do 24h: 70%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 3-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací