Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kiev - Genova

08:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
17:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
20:00 Uzhgorod Zastavka na znamení
13:00 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
14:30 Mestre Viale stazione, 1 Eurolines, Mestre
15:00 Padova Autostaz. Piazzale Boschetti
15:40 Vicenza Di fronte stazione FS fermata Bus
16:50 Verona Stazione F5 Porta Nova – Gare centrale
18:00 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
20:00 Milano Terminal Bus di Lampugnano-Giulio Natta
22:15 Torino Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
00:10 Savona Vlak. Nádr., Piazza Aldo Moro
01:15 Genova Piazza Della Vittoria
Dopravce: Lviv-Inturtrans
Zavazadla: 1 bag up to 30kg-free, every next kg 1,5 EUR.
Dodatečná informace: Carriage of animals (>3 monts y.o.) in a cage, with all documents is possible, 50% of tickets price needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-11 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací