Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kirovograd - Bydgoszcz

01:30 Kirovohrad Blízko kino "Zorianyi"
03:30 Cherkasy Aut. Nádr., ul.Krupskoi, 7
05:45 Boryspil Letiště
07:00 Kiev Aut. Nádr. pr. Nauki, 1
07:50 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:20 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
12:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
13:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
19:50 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
22:15 Warszawa Żwirki i Wigury 1
23:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:25 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
03:40 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
05:20 Torun Aut. Nádr. "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
06:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
Dopravce: Avtotranzit
Dodatečná informace: Carriage of animals is not possible
Storno podmínky: do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 4h: 25%
po 4h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací