Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky N02 Польша - Базель

14:00 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
09:00 Krasnik dworzec PKS
06:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:30 Krasnystaw Parkoviště naproti vlak.nadr.
05:00 Bialystok Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
09:00 Krasnik dworzec PKS
13:10 Ustron Polana Parking przy Supermarkecie POLANA ul. 3 Maja
09:00 Sanok Dworzec PKP, ul. Dworcowa
14:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:55 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
18:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
07:00 Zamosc Dw. PKS st.0
14:20 Czechowice-Dziedzice Dworzec PKS, ul. Niepodległości
09:30 Annopol Aut. Nádr.
07:00 Chelm dworzec PKS
06:10 Lomza Dw. PKS
09:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
13:15 Ustron Parking-sklep LIDL, ul. Ludwika Kojzara
09:30 Rymanow Stacja BP
16:15 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
07:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
14:40 Pszczyna Baza BP "Globus" ul. Nałkowskiej 17
09:45 Ozarow Aut. Nádr.
08:30 Lublin Aut. Nádr.
06:50 Ostroleka dworzec PKS
10:00 Nisko Plac Wolności
13:30 Skoczow Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
10:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
17:20 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
08:45 Lubaczów Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
15:00 Tychy Hotel “Tychy”
10:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parkoviště za hotelem "Accademia"
09:30 Pulawy Aut. Nádr., nast.8
07:50 Pułtusk Aut. Nádr.
10:20 Stalowa Wola Dworzec PKS
13:45 Cieszyn Parking przy dworcu PKP, ul. Bobrecka
09:00 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
11:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:45 Radom dworzec PKS
09:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:00 Tarnobrzeg Dworzec PKS
14:20 Jastrzebie-Zdroj Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
10:45 Jaslo Vlak. Nádr. nast. Wagabunda
09:45 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
11:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
11:40 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
11:15 Baranów Sandomierski Aut. Nádr., ul. Fabryczka/ul. Krakowska
14:40 Wodzislaw Slaski PKS ul. Targowa
11:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
12:15 Kielce Dworzec PKS
12:50 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr.
11:40 Mielec Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
14:55 Zory Dworzec PKS
11:30 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
10:30 Lancut Benzinka Orlen
12:45 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
13:30 Radomsko dworzec PKS
15:10 Rybnik Parking przed DW.PKP, ul. Dworcowa
11:50 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
11:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
14:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
15:40 Raciborz dworzec PKS
12:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
11:30 Ropczyce Aut. Nádr., stan. B.P. Batory
15:00 Sosnowiec Parkoviště, ul. Baczyńskiego 2
16:00 Polska Cerekiew Przystanek przy sklepie RTV AGD
13:00 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
12:00 Debica Vlak. Nádr.
16:30 Kedzierzyn-Kozle Dw. PKS, ul. Czerwińskiego
13:30 Mszana Dolna Dworzec PKS
12:15 Pilzno Parkoviště vedle baru "TAURUS"
14:00 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:45 Tarnow Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:45 Bochnia Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
15:00 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
15:30 Katowice Dw. PKS
16:00 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie hotel Leśny
18:00 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
19:45 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
21:00 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
21:45 Boleslawiec Benzinka "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Jędrzychowice Benzinka Shell, Jedrzychowice 98b
03:15 Gottingen Hbf. Berliner Str.
04:00 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
05:15 Stadtallendorf Bahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse
05:45 Marburg Busbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse
06:15 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
07:15 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
08:30 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
09:30 Karlsruhe Hintern Hauptbahnhof parking przy Schwarzwaldstr.
10:15 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
11:00 Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
12:00 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
12:30 Lörrach Zob, Buchstabe „B”, Fernbuslinie
13:00 Basel Meret Openheim Str. obok Media Markt
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 bags up to 30kg 90x75x25 cm free
Dodatečná informace: Carriage of animals is not allowed
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 0h: 10%
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací