Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Shchetsyn - Chernivtsi

19:10 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
21:00 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
23:10 Pila dworzec PKS
00:50 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska. st.16
02:05 Torun Aut. Nádr. "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
03:25 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
04:20 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
05:30 Sochaczew Vlak. Nádr., ul. Henryka Sienkiewicza
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:25 Warszawa airport Chopina Teminal
08:05 Grójec Aut. Nádr., Laskowa 1
09:10 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
11:10 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
14:05 Hrebenne celnice (PL-UA)
15:40 Rava Ruska celnice (UA-PL)
17:05 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
19:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
19:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
21:50 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
22:55 Kolomyya Kolo, Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
00:10 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Dodatečná informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 3h: 30%
po 3h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací