Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Chernivtsi

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Chernivtsi: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Chernivtsi. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Chernivtsi a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Chernivtsi levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
15:00 – 12:25 KrakowChernivtsi

21 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 12:25 KrakowChernivtsi

21 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

16:30 – 06:15 KrakowChernivtsi

13 hod. 45 min.

Denně

16:30 – 06:00 KrakowChernivtsi

13 hod. 30 min.

Denně

17:25 – 07:30 KrakowChernivtsi

14 hod. 5 min.

Denně

17:30 – 09:00 KrakowChernivtsi

15 hod. 30 min.

Denně

18:20 – 10:30 KrakowChernivtsi

16 hod. 10 min.

Denně

19:20 – 10:00 KrakowChernivtsi

14 hod. 40 min.

Denně

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 hod. 10 min.

St, Ne

23:10 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

23:10 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá

23:30 – 16:20 KrakowChernivtsi

16 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:55 – 15:30 KrakowChernivtsi

15 hod. 35 min.

So, Ne

23:55 – 15:30 KrakowChernivtsi

15 hod. 35 min.

Po, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Chernivtsi v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Chernivtsi. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusМосква - Винница

Ехали отлично! Большая благодарность водителям.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

Сподобались приємні та веселі водії.

PKP Denysivka-PlusЧерновцы - Москва

хороший рейс

PKP Denysivka-PlusИвано-Франковск - Прага

Поїздкою задоволена.Бажано мати можливість напитись кави або чаю. Рекомендую.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

Очень хороший Экипаж! Автобус отличный!

PKP Denysivka-PlusЧерновцы - Винница

автобус не відповідає зображеному,але все пройшло добре

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

В целом поездка понравилась, вежливые водители, удобный автобус, приемливая цена поездки. Особых недостатков не увидела только отвратительные дороги, но это уже не вина перевозчика . немного опоздал , но по скольку я никуда не спешила снижать оценку не буду! Ставлю 5!

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací