Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Chernivtsi

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Chernivtsi: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Chernivtsi. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Chernivtsi a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Chernivtsi levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
15:00 – 12:25 KrakowChernivtsi

21 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 12:25 KrakowChernivtsi

21 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

16:30 – 06:00 KrakowChernivtsi

13 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 06:15 KrakowChernivtsi

13 hod. 45 min.

Denně

17:25 – 07:30 KrakowChernivtsi

14 hod. 5 min.

Denně

18:20 – 10:30 KrakowChernivtsi

16 hod. 10 min.

Denně

19:20 – 10:00 KrakowChernivtsi

14 hod. 40 min.

Denně

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 hod. 10 min.

St, Ne

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

23:10 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

23:10 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá

23:30 – 16:20 KrakowChernivtsi

16 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:55 – 15:30 KrakowChernivtsi

15 hod. 35 min.

So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Chernivtsi v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Chernivtsi. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

PKP Denysivka-PlusБрно - Львов

Поездкой доволен всё на высшем уровне.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Їхали з Праги до Львова. Комфортний автобус, ввічливі водії, кава, чай, Wi-Fi, зарядка для телефонів, телевізори в підголовниках. Все сподобалося)))

PKP Denysivka-PlusПрага - Ивано-Франковск

Чудесная поездка. Автобус подали согласно графика. Состояние машины на высоте. Мерс чистый. Во время поездки подавали кофе, чай, конфеты. Остановок достаточно для дальней поездки. Шофера приятные, внимательные, обходительные. Чувствуется их опыт. Мониторы действующие, наушники выдавали на время поездки. В пункт назначения прибыли даже раньше назначенного…

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

все отлично

PKP Denysivka-PlusOlomouc - Stryi

Все дуже добре шофера приємні все ок

PKP Denysivka-PlusМосква - Винница

Ехали отлично! Большая благодарность водителям.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací