Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Chernivtsi

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Chernivtsi: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Chernivtsi. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Chernivtsi a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Chernivtsi levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
14:50 – 10:45 KrakowChernivtsi

19 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:50 – 10:45 KrakowChernivtsi

19 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

16:30 – 06:00 KrakowChernivtsi

13 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 06:15 KrakowChernivtsi

13 hod. 45 min.

Denně

17:25 – 07:30 KrakowChernivtsi

14 hod. 5 min.

Denně

18:20 – 10:30 KrakowChernivtsi

16 hod. 10 min.

Denně

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 hod. 10 min.

St, Ne

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

22:30 – 11:30 KrakowChernivtsi

13 hod. 0 min.

Denně

23:20 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 hod. 40 min.

Čt, So, Ne

23:20 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá

23:30 – 16:20 KrakowChernivtsi

16 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:55 – 15:30 KrakowChernivtsi

15 hod. 35 min.

So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Chernivtsi v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Chernivtsi. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací