Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Warszawa - Kherson

20:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:55 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
04:10 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr. ul. D. Galickogo 14
05:25 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
06:15 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
07:25 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
08:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
11:35 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
13:20 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
13:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
19:45 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
22:45 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
23:45 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 bag - 10% of ticket price
Dodatečná informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 3h: 30%
po 3h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací