Proszę czekać. Wyszukiwanie połączeń
BonusyBonusem jest warunkowa jednostka naszej strony. Bonusy gromadzą się podczas płacenia za zamówienia. Skumulowane bonusy można wykorzystać jako rabat do zapłaty za kolejne zamówienia. 100 bonusów = 1 EUR. Korzystanie z bonusów może obniżyć cenę biletu nawet o 50%.
СОДО ВизитТур › Kraków - Baranovichi
Bardzo dziękuje za podróż. Wszystko było komfortowo
СОДО ВизитТур › Kraków - Brest
Wszystko było ok-i personel i komfort jazdy.
СОДО ВизитТур › Mińsk - Białystok
Podróz minela super!!!!!
СОДО ВизитТур › Białystok - Mińsk
Nie rozumiem dlaczego jest czas przejazdu ukazany 6 godzin. To aprori nie może się udać w takim czasie.
Autobus spoko, kierowcy ok, ale harmonogram mogliby zrobić bardziej pr zejrzysty. Mogliby naprzyklad napisac: czas przejazdu włącza w siebie tylko czas jazdy. Czas spędzony na granicy jest nieprzewidywalny. Proszę mieć na uwadze nieprzewidywalność przejścia granicy.
СОДО ВизитТур › Warszawa - Wołkowysk
Wszystko było ok, pomocni kierowcy. Wyjazd zgodnie z biletem.
СОДО ВизитТур › Warsaw - Minsk
Nie przejrzysta informacja z biletami,zmiana godzin wyjazdu i brak możliwości kontaktu z zagranicy z białoruskie numerem dla potwierdzenia lub odwołania. A reszta jest ok.
СОДО ВизитТур › Białystok - Mińsk
Miejsca 23 i 24 to są po prostu miejscami egzekucyjnymi. Przy moim wzrostu 175 zostawało 2-3 centymetry do górnej półki.
Kierowcy zachowują się wyjątkowo niewłaściwie. Rzucają do mikrofonu w autobusie zwroty, jakby wydawali rozkazy wojskowe.
СОДО ВизитТур › Wrocław - Mińsk
Było źle, czekaliśmy na autobus na granicy białoruskiej prawie 7 godzin, nikt nam niczego dokładnie nie wyjaśnił, tak samo jak obsługa nie wyjaśniła niczego, oczywiście dojechaliśmy późno i nikt nawet nie przeprosił.
СОДО ВизитТур › Kraków - Mińsk
Totalna masakra – strata czasu i pieniędzy. Wyjechaliśmy z Krakowa i po godzinie czasu w Kielcach okazało się, że bus się zepsuł. 3 godziny oczekiwania na zastępczy transport. Kolejne 2 godziny na granicy przez to, że był nie ten kierowca, nie ten numer busa – ogólny chaos. Nie wspomnę już o tym, że nie ma toalety! Nie rozumiem, jak w dzisiejszych czasach można organizować tak długie trasy takim transportem. Tylko kierowcę są na poziomie.
Ta firma przewozowa to jakiś koszmar.
СОДО ВизитТур › Mińsk - Łódź
Jechaliśmy z Białorusi do Polski. Niestety toaleta nie działała. Wszystko inne w pełni nas zadowoliło. Osobne podziękowania dla kierowców za dobre podejście do pasażerów, za pomoc i profesjonalizm.