Autobus się opóźnił o 1 godzinę, więc nie było u mnie żadnych szans, żeby zdążyć na pociąg. Miałem szczęście jechać na siedząco, ale dużo ludzi jechało na stojąco przez całą godzinę. Nie polecam
W dniu 20 maja o godz.9 autobus do Zakopanego nie odjechał. Byłam zmuszona jechać z innym przewoźnikiem i kupić nowy bilet. Dostałam wiadomość, że mam możliwość wykorzystania swojego biletu na inny wasz kurs ale niestety za późno.
Było super 😀
Powrotny bilet do Krakowa musiałem anulować, bo chciałem wracać o 2 godziny wcześniej
I dlatego musiałem kupić bilety jeszcze raz.
Mam nadzieję że na moje konto wpłynie zwrot za zapłacone bilety
Pozdrawiam
Andrzej Karwowski
Punktualnie. Bezpiecznie. Miło
Super
Dziękuję
Warunki w autokarze w porządku.Miły,pomocny kierowca.Czasowo wyszło kiepsko,bo korki na wyjeździe z Zakopanego i wjeździe do Krakowa,spowodowały 40 minutowe opóźnienie i spóźniłem się na pociąg.
Polecam, wszystko bez zastrzeżeń
Szybka i bezpieczna podróż
Życzyłabym sobie,żeby wszyscy przewoźnicy byli tacy. Autobus podstawiony 15 minut przed czasem, kierowca uprzejmy, pomocny. Sama jazda super, mimo niekorzystnych warunków drogowych (duża mgła, słaba widoczność). I co najważniejsze, autobus co do minuty wykonał swój plan
Miał być w Krakowie o 10.25 i był! Polecam przewoźnika!
Dziękujemy za słowa uznania. Pozdrawiam serdecznie Izabela Maxbus
Pokazałem waszemu kierowcy bilet, a on zeskanował go telefonem i powiedział, że to nie jego firma, więc musiałem pojechać następną firmą.
Dzień dobry , prosze o podanie godziny i datę podrózy zakupioneo biletu , zapoznamy sie z zaistniałą sytuację . To scaner pokazał kierowcy informację że bilet nie jest dobry .
13097342
Nowy Targ- krakow
05.01.26 7:40-7:45
Dzień dobry!
Z naszej strony skierowaliśmy zapytanie do przewoźnika w celu wyjaśnienia sytuacji oraz możliwości zwrotu środków. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, niezwłocznie poinformujemy Państwa drogą mailową na adres podany w zamówieniu.
Ich verstende, danke
Nie przegap promocji, zniżek i innych ciekawych ofert od serwisu INFOBUS. Zapisz się do newslettera i podróżuj z nami jeszcze taniej!
Dzień dobry
opoznienie na trasie, wynikało z dużych korków na drogach a nie z winy przewoznika .Niestety nie mamy wpływu na sytuację panującą na trasach . Kazdy nasz autokar ma zarejestrowane miejsca stojące i to do pasażera należy decyzja czy chce podrózować w ten sposób . Osoby te zakupują bilet bezposrednio u kierowcy i to jest ich wybór .