Według czasu
Według ceny

Przewoźnik ФЛП Мельник О.Т.

Telefon: +380974401731
Ranking przewoźników ФЛП Мельник О.Т.
2.83
Ogólna ocean: 36
 5
4
 4
6
 3
13
 2
6
 1
7

Wszystkie kursy przewoźnika

Kyiv - Zakopane Zakopane - Kyiv
Kyiv - Warsaw Warszawa - Kyiv
Kyiv - Lodz Lodz (Warszawa 13:30) - Kyiv
Kyiv - Warszawa (15:00) Warszawa - Kyiv (11:40)

 • 0
  | 25.12.2017 Киев - Радом

  Супер поїздка, водії були ввічливі і доїхали якраз вчасно, незважаючи на стоянку на кордонному перепустку.

 • 0
  | 25.12.2017 Краков - Киев

  Ехали из Кракова в Киев. "Автобус" Закопане-Киев. На вокзале в Кракове вообще не было указано о существовании такого автобуса. Долго искали, поскольку, как оказалось, "автобус" - это две маршрутки. Изначально водители показались не самыми приветливыми, но потом пропало это чувство. Границу прошли быстро. Приехали в Киев раньше на 4 часа. Сидеть в такой маршрутке 16 часов - так-себе. Для ног очень мало места (мы с девушкой 185/176). 24/7 крутили сериал "Как я стал Русским". Не то, чтобы это сильно напрягало, но спорный вариант, хотя и сериал легкий для дороги. Изначально техника тупила, не хотела нормально воспроизводить видео. В этот день туалеты на всех вокзалах не работали (Рождество) но водители тут не виноваты. Останавливались на заправках.

 • 0
  | 24.12.2017 Варшава - Киев

  Варшава - Київ.Поіздка відбулася напередодні нового року, в 20-х числах грудня. Була надзвичайно жахливою, в автобусі було гаряче і не було чим дихати, на прохання людей, водій відповів, що в нього поломка і він не може відключити опалення автобуса. То чому автобус виходить в рейс, якщо до моменту відправлення не була зроблена перевірка якості? Сидіння в автобусі були зламані, ніхто навіть не пробував їх поремонтувати, всі один в одного лежали на колінах. По дорозі відкрився багажник автобуса, половина сумок випали, пригадую що це відбулося напередодні свят, всі валізи були знищені, все в середині розбилося. У водіїв відношення до людей хамське, навіть не перепросили. Водіі не хотіли зупинятись, щоб люди пішли в туалет,а коли все таки випросили то водіі потім пів дороги згадували що вони запізнюються, і все через людей, які хотіли в туалет. Одним словом жах, навіть однієї зірочки на оцінювання це забагато!!!!!

 • 0
  | 24.12.2017 Люблин - Киев

  Ужас был, а не поездка

 • 0
  | 21.12.2017 Люблин - Киев

  Отвратительно! Зная погодные условия, Перевозчик не поехал по трассе международного значения (почищенной от снега), а с упорством поперся туда, где сугробы. Автобус опоздал на 4 часа, из-за чего люди не успели на поезд. Если Перевозчик хочет быть на высоком уровне, нужно оценивать форс-мажорные ситуации и принимать адекватные решения.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information