Według czasu
Według ceny

Przewoźnik Winew

Telefon: +380322471730,
Ranking przewoźników Winew
3.86
Ogólna ocean: 14
 5
7
 4
4
 3
0
 2
0
 1
3

Wszystkie kursy przewoźnika

Karlsruhe - Kherson (south) Karlsruhe - Kherson (centr)
Kherson - Karlsruhe (centr) Kherson - Karlsruhe (south)
Melitopol- Koln (north) Koln - Melitopol (north)
Melitopol - Wrocław Wroclaw - Melitopol
Szczecin - Melitopol(5) Melitopol - Szczecin (2)

Zdjęcia


 • 0
  Львов - Нюрнберг

  Поїздкою до Нюрнберга цим перевізником повністю задоволений. Комфортний автобус і кваліфіковані водії - проста формула для успішних подорожей. Рекомендую.

 • 0
  Вроцлав - Винница

  Покупал билеты спецально без пересадок.Но на деле все таки была,во Львове.С Врослава выезжали на комфортабельном Неоплане,а пересаживались в стремный автобус,все места заняты,воняло или проводка,или резина.По приезду на место,в автобусе не оказалось сумки.Но благо она была в другом автобусе,который ехал следом.Но зато накормили обедом.В целом довольный ,но работать и работать.

 • 0
  Dortmund - Odessa

  no wi fi no power point to charge phone '

 • 0
  Львов - Нюрнберг

  Не їздіть цим перевізником. Немає wifi.Немає умов. Обіцяють комфортабельний автобус а розвозять маленьким бусиком як оселедців.

 • 0
  Винница - Ганновер

  Я не раз їздила Winew,але цього разу мені це будо щось!Виїжали з Вінниці кілька автобусів,однин по дорозі зламався (хоча я цього не розумію,така далека дорога і не подивитися заздалегідь до транспорту) ,ми верталися за іншими пасажирами з Хмельницька км 20-25 назад,звичайно спізнилися ми!Водії не оголошували зупинки в містах і через це один пасажир чуть не проїхав Берлін,щоб його не розбудили!!!Доїжаючи до Ганновера км 20 зробили зупинку,хоча можна було вже і доїхати і трошки більше часу постояти на вокзалі,так як перед цим стояли в пробці і всі,в принципі, люди сходили в туалет в автобусі.Кави/чаю навіть не пропонували!Також були проблеми з місцями в інших пасажирів!Але в основному поїздкою я задоволена!Автобус чистий,сидіння зручні!

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information