Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Przewoźnik Winew

Ranking przewoźników Winew
4.29
Ogólna ocean: 7
 5
5
 4
1
 3
0
 2
0
 1
1

Wszystkie kursy przewoźnika

Karlsruhe - Kherson (south) Karlsruhe - Kherson (centr)
Kherson - Karlsruhe (centr) Kherson - Karlsruhe (south)
Melitopol- Koln (north) Koln - Melitopol (north)
Melitopol - Złocieniec Złocieniec - Melitopol

 • 0
  Нюрнберг - Львов

  Все нічого якби водії не розвозили посилки по хатам під Львовом (це при тому що їхали із кількагодинним запізненням!) А так привітні водії, чудові фільми крутять, оптимальна температура в салоні.

 • 0

  Приїхали в кінцевий пункт на 6 годин пізніше запланованого! На автовокзалі, де була запланована посадка, не було жодної інформації про рейс ні на самій станції, ні в диспетчерів. Автобус прибув на станцію відправлення на годину пізніше часу, вказаного в квитку, без жодного попередження від компанії-перевізника. Інтернету в автобусі не було взагалі, хоча мав бути. Місця при посадці в автобус відрізнялися від тих, що були в квитку при покупці, бо "так визначила диспетчерська служба перевізника". Деяким пасажирам спочатку відмовили в посадці по куплених квитках, оскільки "їх не було в списку". В решті решт таки взяли всіх, але одному пасажиру навіть довелося сидіти на відкидному місці другого водія. До того ж на кожній зупинці чекали десь годину, поки вияснялася ситуація з квитками і невідповідністю кількості пасажирів. Зате хоч туалет працював :) Персонал самого автобуса був дуже привітний та намагався всіма силами допомогти у всіх ситуаціях.

 • 0

  Поїздка пройшла добре і швидко. Водії приємні. Автобус чистий та зручний. пересадка у Львові тривала на 1 год довше, ніж заплановано, шкода що нас не попередили

 • 0

  5

 • 2

  Fantastic service and very friendly drivers!

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information