• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Brno - Mukachevo

Kup bilet na autobus Brno – Mukachevo: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Mukachevo. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Mukachevo i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Mukachevo najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
13:30 – 01:30 BrnoMukachevo

12 godz. 0 min.

Pn, Śr, Sb

14:00 – 03:25 BrnoMukachevo

13 godz. 25 min.

Wt, Sb

14:00 – 04:40 BrnoMukachevo

14 godz. 40 min.

Wt

15:05 – 05:20 BrnoMukachevo

14 godz. 15 min.

Pn

15:10 – 04:00 BrnoMukachevo

12 godz. 50 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:30 – 05:30 BrnoMukachevo

14 godz. 0 min.

Nd

18:40 – 06:15 BrnoMukachevo

11 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

20:15 – 08:30 BrnoMukachevo

12 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:50 – 08:30 BrnoMukachevo

11 godz. 40 min.

Codziennie

22:30 – 10:00 BrnoMukachevo

11 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

22:30 – 10:00 BrnoMukachevo

11 godz. 30 min.

Śr, Cz

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Mukachevo w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Brno oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Mukachevo. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation