Według czasu
Według ceny

Autobusy Khmelnytskyi - Lodz

Kup bilet na autobus Khmelnytskyi – Lodz: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Lodz. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Khmelnytskyi do Lodz i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lodz najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:00 – 01:10 KhmelnytskyiLodz

16 godz. 10 min.

Codziennie

10:30 – 01:50 KhmelnytskyiLodz

15 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

10:50 – 05:55 KhmelnytskyiLodz

19 godz. 5 min.

Śr, Pt, Nd

10:50 – 05:55 KhmelnytskyiLodz

19 godz. 5 min.

Śr, Pt, Nd

11:50 – 04:00 KhmelnytskyiLodz

16 godz. 10 min.

Codziennie

11:50 – 04:45 KhmelnytskyiLodz

16 godz. 55 min.

Codziennie

12:30 – 08:00 KhmelnytskyiLodz

19 godz. 30 min.

Codziennie

14:50 – 06:00 KhmelnytskyiLodz

15 godz. 10 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

16:50 – 10:00 KhmelnytskyiLodz

17 godz. 10 min.

Pt

16:50 – 10:00 KhmelnytskyiLodz

17 godz. 10 min.

Pn

17:30 – 10:05 KhmelnytskyiLodz

16 godz. 35 min.

Codziennie

17:40 – 10:05 KhmelnytskyiLodz

16 godz. 25 min.

Codziennie

19:00 – 13:25 KhmelnytskyiLodz

18 godz. 25 min.

Codziennie

19:05 – 10:05 KhmelnytskyiLodz

15 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 12:50 KhmelnytskyiLodz

17 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 12:50 KhmelnytskyiLodz

17 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Khmelnytskyi szybko dojechać do centrum Lodz w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Khmelnytskyi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lodz. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Wezun Sp. Z.o.o./EWHDЛешно - Днепр

Несмотря на то, что в дороге случился форс-мажор от украинских дорог, были недовольные пассажиры, водители вели себя корректно и вежливо, следили чтобы никто не замерз, занялись сами ремонтом, вызвали другой транспорт, который задержался, но все-таки всех довез до места назначения. В пути были такие пассажиры,…

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЖитомир - Варшава

Я дуже задоволена поїздкою. Ввічливі водії, комфортабельні автобуси. Є wi-fi, туалет замкнений (хоча це і добре, бо деякі люди просто не вміють ними користуватись), але зупинки були кожні 2 години. Пересадка не є проблемою, бо усі автобуси стоять поруч, не треба чекати чи далеко йти…

Всё понравилось

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКривой Рог - Конин

Всё хорошо, только ехали очень долго. К водителю претензий нет!!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТППознань - Кропивницкий

Отлично все. Довезли без проблем. Автобус удобный, хороший. Тепло. Спасибо водителям!!!

Wezun Sp. Z.o.o./EWHDЛьвов - Варшава

Комфортна поїздка

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЗапорожье - Катовице

Ехал первый раз Запорожье-Катовице.В принципе доволен.

Пользовались услугой этой компании третий раз, ехали с ребьенком. Поездка с Кременчуга до Щецина и обратно с Щецина до Лубнов прошли нормально, автобусы удобные, чистые, водителя отличные ребята, границу на Польщу прошли за три часа, обратно за один час. Не смотря на задержку рейса приехали…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information