Według czasu
Według ceny

Autobusy Uman - Wroclaw

Kup bilet na autobus Uman – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Uman do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 22:10 UmanWroclaw

21 godz. 40 min.

Codziennie

01:30 – 01:45 UmanWroclaw

24 godz. 15 min.

Codziennie

02:30 – 01:20 UmanWroclaw

22 godz. 50 min.

Wt, Pt

03:30 – 23:55 UmanWroclaw

20 godz. 25 min.

Pn, Wt, Pt

05:25 – 03:15 UmanWroclaw

21 godz. 50 min.

Sb

06:50 – 02:00 UmanWroclaw

19 godz. 10 min.

Codziennie

07:00 – 03:35 UmanWroclaw

20 godz. 35 min.

Codziennie

07:30 – 06:30 UmanWroclaw

23 godz. 0 min.

Codziennie

07:50 – 05:00 UmanWroclaw

21 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

09:00 – 08:30 UmanWroclaw

23 godz. 30 min.

Codziennie

11:15 – 10:45 UmanWroclaw

23 godz. 30 min.

Pn

14:55 – 20:00 UmanWroclaw

29 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

14:55 – 20:00 UmanWroclaw

29 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:35 – 18:50 UmanWroclaw

21 godz. 15 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Uman szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Uman oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation