Według czasu
Według ceny

Kurs 1156 Bern - Warszawa - Riga

Wyjazdy: Sb
06:45 Bern
08:20 Zürich Carparkplatz am Shilquai
09:00 Winterthur
09:50 Sankt Gallen Lagerstrasse
06:15 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
11:40 Suwalki
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
16:40 Panevėžys
18:50 Riga
Przewoźnik: ECOLINES
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Bern - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information