Według czasu
Według ceny

Kurs Камянец-Подольский - Сохачев

06:30 Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
07:05 Dunaivtsi Dworzec autobusowy
07:45 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Dworzec autobusowy
08:40 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
09:30 Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
10:25 Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
11:10 Slavuta Dworzec, ul.Sevcenka 13
11:45 Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
13:10 Rivne "Avtovokzal", ul. Kievskaya 69, další "Silpo"
16:00 Kovel Stacja paliw "WOG", ul. Warszawska 3B
16:50 Yagodyn cło (UA-PL)
19:30 Chelm ul. Lubelska 216, blisko McDonald
20:40 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
21:55 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
23:05 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
23:45 Grójec Armii Krajowei 41, "ORLEN"
01:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
01:55 Bronisze Stacja paliw "Lotos"
02:20 Blonie ul. Powstancow 24, Parking McDonalds
02:35 Bramki ul. Łódzka 40, Stacja paliw BP
03:00 Sochaczew Aleja 600-lecia 6, w pobliżu kościoła
Przewoźnik: Lux-reisen

Pokaż wszystkie kursy Kamianets-Podilskiy - Sochaczew

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information