Według czasu
Według ceny

Kurs Гомель-Кёльн-Карлсруэ (с 20.04)

06:00 Mogilev Dworzec autobusowy, ul.Leninskaha 93
06:30 Gomel Dworzec autobusowy, ul.Kurcatova 1
07:30 Zhlobin Dworzec autobusowy, ul.Urickogo
09:00 Babruysk ul. Puskina 153
11:30 Minsk Dworzec autobusowy Centrum, ul. Bobruiskaya 6
13:30 Baranovichy Dworzec autobusowy, ul. Frolenkova
17:15 Brest Dworzec PKS,  ul. Mickevica 35
08:30 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
11:00 Magdeburg ZOB am Hbf
12:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
13:10 Hannover Hbf, ZOB Hst. 5
15:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
15:40 Tostedt Bremer Straße 36
16:20 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
17:20 Osnabruck Fernbushaltestelle
19:20 Dortmund ZOB bei Hbf
20:10 Düsseldorf Hbf.Kurfursternstr. neben Post
Przewoźnik: ВИЗИТ-ТУР
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Mogilev - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information