Według czasu
Według ceny

Kurs 436 Praha - Krakow - K.Podilskiy

08:30 Praha
09:35 Mlada Boleslav Dworzec, tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
11:35 Harrachov cło (CZ-PL)
12:20 Jelenia Gora Przeciw PKS, Aleja Jana Pawla II
14:45 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
17:50 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:25 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
22:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
02:55 Krakovets cło (UA-PL)
04:40 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
05:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
06:00 Zolochiv Dworzec, ul.Brodivska 2
07:10 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
07:40 Terebovlya Dworzec, ul.Knjazja Vasylka 75
08:25 Chortkiv Dworzec, ul.Kopycinесka 15
09:55 Kamianets-Podilskiy Dworzec, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES
Bagaż: 1 bagaż do 40kg(100x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 200 CZK
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów jest zabroniony
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 55 lat
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Praha - Kamianets-Podilskiy

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information