Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Rzeszow

Kup bilet na autobus Lviv – Rzeszow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Rzeszow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Rzeszow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rzeszow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 04:15 LvivRzeszow

3 godz. 45 min.

Śr, Sb

00:40 – 03:50 LvivRzeszow

3 godz. 10 min.

Codziennie

03:30 – 08:00 LvivRzeszow

4 godz. 30 min.

Nd

06:00 – 10:10 LvivRzeszow

4 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

07:30 – 11:35 LvivRzeszow

4 godz. 5 min.

Codziennie

07:30 – 10:30 LvivRzeszow

3 godz. 0 min.

Codziennie

07:40 – 12:30 LvivRzeszow

4 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

08:00 – 15:00 LvivRzeszow

7 godz. 0 min.

Sb

08:10 – 12:30 LvivRzeszow

4 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

10:30 – 14:30 LvivRzeszow

4 godz. 0 min.

Wt, Pt, Nd

10:30 – 14:25 LvivRzeszow

3 godz. 55 min.

Codziennie

12:20 – 15:25 LvivRzeszow

3 godz. 5 min.

Codziennie

12:20 – 15:25 LvivRzeszow

3 godz. 5 min.

Codziennie

13:00 – 17:55 LvivRzeszow

4 godz. 55 min.

Codziennie

13:10 – 16:50 LvivRzeszow

3 godz. 40 min.

Codziennie

13:10 – 16:50 LvivRzeszow

3 godz. 40 min.

Codziennie

13:30 – 19:00 LvivRzeszow

5 godz. 30 min.

Pn, Cz

13:30 – 18:00 LvivRzeszow

4 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

14:00 – 19:00 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

14:00 – 19:00 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Wt, Pt

14:00 – 19:00 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Pn, Cz

14:30 – 18:50 LvivRzeszow

4 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:30 – 19:00 LvivRzeszow

4 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

15:00 – 18:50 LvivRzeszow

3 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:30 – 19:55 LvivRzeszow

4 godz. 25 min.

Sb

16:00 – 21:00 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Sb

16:00 – 22:50 LvivRzeszow

6 godz. 50 min.

Codziennie

16:30 – 21:30 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Pn

16:30 – 21:30 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Wt

16:30 – 21:00 LvivRzeszow

4 godz. 30 min.

Sb

17:15 – 21:00 LvivRzeszow

3 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

18:15 – 22:20 LvivRzeszow

4 godz. 5 min.

Codziennie

18:30 – 22:15 LvivRzeszow

3 godz. 45 min.

Sb

18:45 – 22:20 LvivRzeszow

3 godz. 35 min.

Codziennie

19:00 – 22:15 LvivRzeszow

3 godz. 15 min.

Sb

19:20 – 22:10 LvivRzeszow

2 godz. 50 min.

Codziennie

19:30 – 23:20 LvivRzeszow

3 godz. 50 min.

Codziennie

19:50 – 22:10 LvivRzeszow

2 godz. 20 min.

Codziennie

20:00 – 00:20 LvivRzeszow

4 godz. 20 min.

Pt

20:10 – 01:00 LvivRzeszow

4 godz. 50 min.

Nd

20:25 – 00:45 LvivRzeszow

4 godz. 20 min.

Wt, Pt, Sb

20:40 – 01:00 LvivRzeszow

4 godz. 20 min.

Nd

21:00 – 02:30 LvivRzeszow

5 godz. 30 min.

Codziennie

21:00 – 00:45 LvivRzeszow

3 godz. 45 min.

Wt, Pt, Sb

21:20 – 00:40 LvivRzeszow

3 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

21:30 – 02:30 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Codziennie

21:30 – 01:00 LvivRzeszow

3 godz. 30 min.

Codziennie

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 godz. 40 min.

Pn, Śr, Sb, Nd

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 godz. 40 min.

Śr, Sb, Nd

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 godz. 40 min.

Wt, Cz, Pt

21:45 – 04:15 LvivRzeszow

6 godz. 30 min.

Pn

22:05 – 01:00 LvivRzeszow

2 godz. 55 min.

Codziennie

22:30 – 02:00 LvivRzeszow

3 godz. 30 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 02:05 LvivRzeszow

3 godz. 35 min.

Codziennie

22:30 – 01:25 LvivRzeszow

2 godz. 55 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 02:05 LvivRzeszow

3 godz. 5 min.

Codziennie

23:20 – 03:00 LvivRzeszow

3 godz. 40 min.

Codziennie

23:55 – 05:10 LvivRzeszow

5 godz. 15 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Rzeszow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rzeszow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information