Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Rzeszow

Kup bilet na autobus Lviv – Rzeszow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Rzeszow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Rzeszow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rzeszow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 04:15 LvivRzeszow

3 godz. 45 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

00:40 – 03:40 LvivRzeszow

3 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

01:10 – 04:25 LvivRzeszow

3 godz. 15 min.

Codziennie

01:35 – 04:25 LvivRzeszow

2 godz. 50 min.

Codziennie

03:30 – 08:00 LvivRzeszow

4 godz. 30 min.

Śr, Nd

06:00 – 10:10 LvivRzeszow

4 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

06:55 – 10:10 LvivRzeszow

3 godz. 15 min.

Wt

06:55 – 10:10 LvivRzeszow

3 godz. 15 min.

Wt

07:00 – 09:40 LvivRzeszow

2 godz. 40 min.

Codziennie

07:30 – 11:40 LvivRzeszow

4 godz. 10 min.

Wt

08:00 – 15:00 LvivRzeszow

7 godz. 0 min.

Sb

09:40 – 14:30 LvivRzeszow

4 godz. 50 min.

Codziennie

10:10 – 14:30 LvivRzeszow

4 godz. 20 min.

Codziennie

10:20 – 14:30 LvivRzeszow

4 godz. 10 min.

Codziennie

10:30 – 14:25 LvivRzeszow

3 godz. 55 min.

Codziennie

10:40 – 14:25 LvivRzeszow

3 godz. 45 min.

Wt, Pt, Nd

10:50 – 14:30 LvivRzeszow

3 godz. 40 min.

Codziennie

11:30 – 16:20 LvivRzeszow

4 godz. 50 min.

Wt

11:30 – 16:20 LvivRzeszow

4 godz. 50 min.

Sb

13:00 – 18:00 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Pn, Pt

13:00 – 17:55 LvivRzeszow

4 godz. 55 min.

Codziennie

13:10 – 16:50 LvivRzeszow

3 godz. 40 min.

Codziennie

13:10 – 16:50 LvivRzeszow

3 godz. 40 min.

Codziennie

13:30 – 19:00 LvivRzeszow

5 godz. 30 min.

Pn, Cz

14:00 – 16:20 LvivRzeszow

2 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt

14:00 – 19:00 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Pn, Cz

14:00 – 18:00 LvivRzeszow

4 godz. 0 min.

Wt

14:00 – 18:05 LvivRzeszow

4 godz. 5 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:00 – 17:20 LvivRzeszow

3 godz. 20 min.

Pn, Sb, Nd

14:00 – 18:05 LvivRzeszow

4 godz. 5 min.

Śr

14:00 – 18:05 LvivRzeszow

4 godz. 5 min.

Wt, Pt

14:20 – 18:35 LvivRzeszow

4 godz. 15 min.

Sb

14:20 – 18:35 LvivRzeszow

4 godz. 15 min.

Sb

15:30 – 19:55 LvivRzeszow

4 godz. 25 min.

Sb

16:00 – 21:00 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Sb

16:25 – 20:10 LvivRzeszow

3 godz. 45 min.

Pt, Sb

16:30 – 21:30 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Pn

16:30 – 21:30 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Wt

16:30 – 20:30 LvivRzeszow

4 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

16:30 – 21:00 LvivRzeszow

4 godz. 30 min.

Sb

17:15 – 21:00 LvivRzeszow

3 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:45 – 22:00 LvivRzeszow

4 godz. 15 min.

Wt, Pt

18:15 – 22:20 LvivRzeszow

4 godz. 5 min.

Codziennie

18:30 – 22:30 LvivRzeszow

4 godz. 0 min.

Codziennie

18:40 – 21:40 LvivRzeszow

3 godz. 0 min.

Śr

18:45 – 22:20 LvivRzeszow

3 godz. 35 min.

Codziennie

19:00 – 22:10 LvivRzeszow

3 godz. 10 min.

Codziennie

19:30 – 22:10 LvivRzeszow

2 godz. 40 min.

Codziennie

20:00 – 00:30 LvivRzeszow

4 godz. 30 min.

Pt

21:00 – 02:30 LvivRzeszow

5 godz. 30 min.

Codziennie

21:10 – 01:10 LvivRzeszow

4 godz. 0 min.

Codziennie

21:20 – 00:40 LvivRzeszow

3 godz. 20 min.

Wt, Sb

21:30 – 01:00 LvivRzeszow

3 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 02:30 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Codziennie

21:35 – 01:25 LvivRzeszow

3 godz. 50 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 godz. 40 min.

Wt, Cz, Pt

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 godz. 40 min.

Pn, Śr, Sb, Nd

21:45 – 04:30 LvivRzeszow

6 godz. 45 min.

Pn

22:00 – 04:00 LvivRzeszow

6 godz. 0 min.

Codziennie

22:05 – 01:00 LvivRzeszow

2 godz. 55 min.

Codziennie

22:10 – 02:20 LvivRzeszow

4 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

22:10 – 02:20 LvivRzeszow

4 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

22:30 – 02:00 LvivRzeszow

3 godz. 30 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 02:05 LvivRzeszow

3 godz. 35 min.

Codziennie

22:30 – 01:25 LvivRzeszow

2 godz. 55 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:35 – 04:00 LvivRzeszow

5 godz. 25 min.

Codziennie

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 02:05 LvivRzeszow

3 godz. 5 min.

Codziennie

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 godz. 0 min.

Codziennie

23:20 – 05:10 LvivRzeszow

5 godz. 50 min.

Śr, Pt, Nd

23:40 – 04:00 LvivRzeszow

4 godz. 20 min.

Codziennie

23:55 – 05:10 LvivRzeszow

5 godz. 15 min.

Śr, Pt, Nd

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Rzeszow w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rzeszow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

P-TRANS/ФОП АмброзякЛьвов - Жешув

Відсутність зарядки і поломані крісла які щоправда цього разу , враховуючи незаповнений автобус не вплинули на поїздку. Відношення водіїв на 5+

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Поїздка пройла добре, був Wi-Fi. Приїхали по графіку.

ModultransЛьвов - Гданьск

Все понравилось, кроме времени ожидания на границе, но это не их вина.

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

Поїздка була легка. Границю пройшли швидко.До Вроцлава приїхали по графіку.Не було WI FI.

МодультрансВроцлав - Львов

Поездка была замечательной, уютная атмосфера с любимыми фильмами и программами, толковый и пунктуальный водитель. Единственное, что я замёрзла ночью( Не считая последнего, мне очень понравилось.

МодультрансЛьвов - Краков аэропорт

Огромное спасибо водителям автобуса Львов- Краков 7.10.2017. Если бы не они , пропал бы мой отпуск в Испании и большие деньги заплаченные за него. Только благодаря им я успел на самолёт после 12 часов на границе. Здоровья им и удачи.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Краков

Границя пройшла дуже швидко. На польській стороні перевіряли лише паспорти, без валіз. Цілий кордон зайняв менше півтори години. Їжджу дуже часто, оскільки тут навчаюся і перший раз приіхала до Кракова на пів год раніше запланованого часу. Єдиний мінус всієї поїздки - це ввічливість одного з…

EAST WEST EUROLINESLiberec - Rzeszow

Autobus přijel o 40 minut později, než bylo vytištěno na jízdenkách, ale další průběh cesty byl již v pořádku. Řidiči byli příjemní, jízda plynulá, vše bylo v pohodě.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information