Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Rzeszow

Kup bilet na autobus Praha – Rzeszow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Rzeszow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Rzeszow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rzeszow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 21:30 PrahaRzeszow

14 godz. 30 min.

Śr

08:30 – 23:10 PrahaRzeszow

14 godz. 40 min.

Codziennie

08:30 – 22:00 PrahaRzeszow

13 godz. 30 min.

Cz

09:00 – 22:00 PrahaRzeszow

13 godz. 0 min.

Cz

10:00 – 21:30 PrahaRzeszow

11 godz. 30 min.

Cz

10:00 – 20:45 PrahaRzeszow

10 godz. 45 min.

Sb

11:00 – 21:55 PrahaRzeszow

10 godz. 55 min.

Cz, Nd

11:20 – 22:45 PrahaRzeszow

11 godz. 25 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:30 – 23:00 PrahaRzeszow

10 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

14:30 – 01:40 PrahaRzeszow

11 godz. 10 min.

Pn

15:00 – 03:15 PrahaRzeszow

12 godz. 15 min.

Śr, Sb

15:15 – 03:15 PrahaRzeszow

12 godz. 0 min.

Śr, Sb

16:00 – 02:00 PrahaRzeszow

10 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

16:00 – 02:00 PrahaRzeszow

10 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 03:30 PrahaRzeszow

11 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

16:20 – 02:00 PrahaRzeszow

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:30 – 02:30 PrahaRzeszow

10 godz. 0 min.

Pn

16:30 – 02:30 PrahaRzeszow

10 godz. 0 min.

Pn

16:30 – 03:30 PrahaRzeszow

11 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

18:00 – 03:30 PrahaRzeszow

9 godz. 30 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Rzeszow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rzeszow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

TOV NasorokhKrakow - Karlovy Vary

Bardzo sprawny i komfortowy przejazd na trasie Kraków-Karlowe Vary. Dziękuję!

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information