Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Praha – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 21:30 PrahaRzeszow

14 hod. 30 min.

St

08:30 – 23:10 PrahaRzeszow

14 hod. 40 min.

Denně

08:30 – 22:00 PrahaRzeszow

13 hod. 30 min.

Čt

09:00 – 22:00 PrahaRzeszow

13 hod. 0 min.

Čt

10:00 – 20:45 PrahaRzeszow

10 hod. 45 min.

So

10:00 – 21:30 PrahaRzeszow

11 hod. 30 min.

Čt

11:00 – 21:55 PrahaRzeszow

10 hod. 55 min.

Čt, Ne

11:20 – 22:45 PrahaRzeszow

11 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

12:30 – 23:00 PrahaRzeszow

10 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

14:30 – 01:40 PrahaRzeszow

11 hod. 10 min.

Po

15:00 – 03:15 PrahaRzeszow

12 hod. 15 min.

St, So

15:15 – 03:15 PrahaRzeszow

12 hod. 0 min.

St, So

16:00 – 03:30 PrahaRzeszow

11 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

16:00 – 02:00 PrahaRzeszow

10 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 02:00 PrahaRzeszow

10 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

16:20 – 02:00 PrahaRzeszow

9 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá

16:30 – 02:30 PrahaRzeszow

10 hod. 0 min.

Po

16:30 – 03:30 PrahaRzeszow

11 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

16:30 – 02:30 PrahaRzeszow

10 hod. 0 min.

Po

18:00 – 03:30 PrahaRzeszow

9 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Rzeszow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TOV NasorokhПрага - Львов

Dobrý autobus. Přijatelné řidiče. Doporučujeme ten Nosoroh.

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

PAT TERNOPIL-16127Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

PAT TERNOPIL-16127

Vše vynikající, jak přístup posádky, tak jízda na čas i velice pohodlný autobus.

PAT TERNOPIL-16127

Vše OK. Autobus pohodlný. Čas jízdy dle jízdního řádu. Doporučuji. Fleisig

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací