Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Praha – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 21:00 PrahaRzeszow

14 hod. 0 min.

St

08:30 – 00:10 PrahaRzeszow

15 hod. 40 min.

Denně

08:30 – 22:10 PrahaRzeszow

13 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 22:30 PrahaRzeszow

13 hod. 30 min.

Čt

09:30 – 22:30 PrahaRzeszow

13 hod. 0 min.

09:30 – 22:30 PrahaRzeszow

13 hod. 0 min.

Čt

09:30 – 22:30 PrahaRzeszow

13 hod. 0 min.

10:00 – 20:45 PrahaRzeszow

10 hod. 45 min.

Čt, So, Ne

11:00 – 21:55 PrahaRzeszow

10 hod. 55 min.

Čt, Ne

11:20 – 22:45 PrahaRzeszow

11 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:30 – 23:00 PrahaRzeszow

11 hod. 30 min.

Čt

11:30 – 23:00 PrahaRzeszow

11 hod. 30 min.

Po

12:30 – 23:00 PrahaRzeszow

10 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

14:00 – 03:05 PrahaRzeszow

13 hod. 5 min.

Po, So, Ne

14:00 – 03:05 PrahaRzeszow

13 hod. 5 min.

Po, So

15:00 – 03:15 PrahaRzeszow

12 hod. 15 min.

St, So

15:15 – 03:15 PrahaRzeszow

12 hod. 0 min.

St, So

16:00 – 02:00 PrahaRzeszow

10 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 02:00 PrahaRzeszow

10 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

16:30 – 02:30 PrahaRzeszow

10 hod. 0 min.

Po

16:30 – 02:30 PrahaRzeszow

10 hod. 0 min.

Po

18:00 – 05:30 PrahaRzeszow

11 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 03:30 PrahaRzeszow

9 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Rzeszow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Вроцлав

Не має wi-fi в автобусі, а так в принципі нормально.

ООО ТуристОдесса - Москва

Нормальная поездка, все прошло хорошо.

ООО ТуристКиев - Москва

Все четко по времени. Вай-фай и прочих радостей цивилизации не было, но за такую цену и не зачем их ожидатью

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка прошла легко!Небольшая задержка из-за погодных условий.Рекомендую!

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Автобус опоздал на 1,5часа.....но эта нелепость не испортила настроение)))) Поездка благодаря водителям оказалась комфортной. Спасибо.

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Автобус був нормальний,чистий.Коли їхав, в салоні було тепло,а коли на кордоні стояв - то трохи холодно.Прибув вчасно, згідно графіку. Рекомендую.

ООО ТуристМосква - Одесса

Автобус MAN, сиденья удобные, отодвигаются в проход, подножки. Границу прошли зам часа. В целом - рекомендую.

TOV NasorokhПрага - Львов

Ехала из Праги до Львова. Автобус комфортабельный, сидения удобные, но wi-fi не работал. Водители вежливые, отвечали на все вопросы, были дополнительные санитарные остановки. Во время прохождении таможни разносили кофе/чай и конфеты. Из минусов - очень долго стояли на польской таможне, 4,5 часа. Украинскую таможню прошли…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací