Podle času
Podle ceny

Autobusy Ternopil - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Ternopil – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ternopil do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:20 – 08:00 TernopilRzeszow

6 hod. 40 min.

St, Ne

01:20 – 08:00 TernopilRzeszow

6 hod. 40 min.

10:30 – 17:55 TernopilRzeszow

7 hod. 25 min.

Denně

11:00 – 18:00 TernopilRzeszow

7 hod. 0 min.

Po, Pá

11:00 – 18:00 TernopilRzeszow

7 hod. 0 min.

Út

11:15 – 18:05 TernopilRzeszow

6 hod. 50 min.

St

11:15 – 18:05 TernopilRzeszow

6 hod. 50 min.

Denně

12:00 – 18:35 TernopilRzeszow

6 hod. 35 min.

St, So

12:00 – 18:35 TernopilRzeszow

6 hod. 35 min.

So

13:00 – 19:55 TernopilRzeszow

6 hod. 55 min.

So

13:00 – 19:55 TernopilRzeszow

6 hod. 55 min.

So

13:55 – 20:30 TernopilRzeszow

6 hod. 35 min.

Út, Čt, Pá, Ne

14:00 – 20:10 TernopilRzeszow

6 hod. 10 min.

Pá, So

14:00 – 21:30 TernopilRzeszow

7 hod. 30 min.

Út

15:00 – 22:30 TernopilRzeszow

7 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 21:40 TernopilRzeszow

6 hod. 10 min.

St

16:00 – 22:10 TernopilRzeszow

6 hod. 10 min.

So

17:50 – 00:30 TernopilRzeszow

6 hod. 40 min.

19:00 – 01:00 TernopilRzeszow

6 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 00:40 TernopilRzeszow

5 hod. 40 min.

Út, So

19:00 – 04:30 TernopilRzeszow

9 hod. 30 min.

Po

19:40 – 04:00 TernopilRzeszow

8 hod. 20 min.

Denně

21:30 – 05:10 TernopilRzeszow

7 hod. 40 min.

Denně

22:30 – 03:40 TernopilRzeszow

5 hod. 10 min.

Út, Čt, So

22:30 – 03:50 TernopilRzeszow

5 hod. 20 min.

Út, Čt, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ternopil do centra Rzeszow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ternopil a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

EAST WEST EUROLINESЕленя-Гура - Львов

Все найс. WiFi есть,разетки на 220 есть

EAST WEST EUROLINESТернополь - Прага

Цього разу норм. Вчасно та без лишніх приколів.

EAST WEST EUROLINESTernopil - Praha

Vše bulo dobře.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Поїздка пройла добре, був Wi-Fi. Приїхали по графіку.

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

Поїздка була легка. Границю пройшли швидко.До Вроцлава приїхали по графіку.Не було WI FI.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Краков

Границя пройшла дуже швидко. На польській стороні перевіряли лише паспорти, без валіз. Цілий кордон зайняв менше півтори години. Їжджу дуже часто, оскільки тут навчаюся і перший раз приіхала до Кракова на пів год раніше запланованого часу. Єдиний мінус всієї поїздки - це ввічливість одного з…

EAST WEST EUROLINESLiberec - Rzeszow

Autobus přijel o 40 minut později, než bylo vytištěno na jízdenkách, ale další průběh cesty byl již v pořádku. Řidiči byli příjemní, jízda plynulá, vše bylo v pohodě.

Збаразьке АТП-16140Львов - Краков

Чудова поїздка, рекомендую скористуватись послугами перевізника.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací