• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Ternopil - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Ternopil – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ternopil do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:30 – 15:25 TernopilRzeszow

5 hod. 55 min.

Denně

10:30 – 17:55 TernopilRzeszow

7 hod. 25 min.

Denně

10:30 – 17:55 TernopilRzeszow

7 hod. 25 min.

Denně

10:30 – 17:55 TernopilRzeszow

7 hod. 25 min.

Denně

10:30 – 17:55 TernopilRzeszow

7 hod. 25 min.

Denně

10:30 – 17:55 TernopilRzeszow

7 hod. 25 min.

Denně

10:30 – 17:55 TernopilRzeszow

7 hod. 25 min.

Denně

10:30 – 17:55 TernopilRzeszow

7 hod. 25 min.

So

10:30 – 17:55 TernopilRzeszow

7 hod. 25 min.

Denně

10:30 – 18:00 TernopilRzeszow

7 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

10:30 – 17:55 TernopilRzeszow

7 hod. 25 min.

Denně

13:00 – 19:30 TernopilRzeszow

6 hod. 30 min.

Po, Čt, Pá, Ne

13:45 – 21:30 TernopilRzeszow

7 hod. 45 min.

Út, Čt

15:30 – 00:05 TernopilRzeszow

8 hod. 35 min.

Út, Čt, So

16:40 – 01:00 TernopilRzeszow

8 hod. 20 min.

Pá, So, Ne

17:30 – 02:30 TernopilRzeszow

9 hod. 0 min.

Denně

18:50 – 03:00 TernopilRzeszow

8 hod. 10 min.

Po, Pá, Ne

18:50 – 03:10 TernopilRzeszow

8 hod. 20 min.

Čt, So

20:05 – 04:00 TernopilRzeszow

7 hod. 55 min.

Út, Čt, So

20:10 – 02:30 TernopilRzeszow

6 hod. 20 min.

Čt, So

21:00 – 05:20 TernopilRzeszow

8 hod. 20 min.

Denně

21:00 – 05:10 TernopilRzeszow

8 hod. 10 min.

Denně

22:30 – 03:40 TernopilRzeszow

5 hod. 10 min.

Denně

22:30 – 03:50 TernopilRzeszow

5 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ternopil do centra Rzeszow v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ternopil a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací