• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Ternopil - Rzeszow

Kup bilet na autobus Ternopil – Rzeszow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Rzeszow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ternopil do Rzeszow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rzeszow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:25 – 11:35 TernopilRzeszow

7 godz. 10 min.

Codziennie

09:00 – 15:25 TernopilRzeszow

6 godz. 25 min.

Codziennie

09:00 – 15:25 TernopilRzeszow

6 godz. 25 min.

Codziennie

10:30 – 18:00 TernopilRzeszow

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

10:30 – 18:00 TernopilRzeszow

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

10:30 – 17:55 TernopilRzeszow

7 godz. 25 min.

Sb, Nd

10:30 – 17:55 TernopilRzeszow

7 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:00 – 19:55 TernopilRzeszow

6 godz. 55 min.

Śr, Sb

13:00 – 19:10 TernopilRzeszow

6 godz. 10 min.

Codziennie

13:00 – 19:55 TernopilRzeszow

6 godz. 55 min.

Śr, Sb

13:45 – 21:30 TernopilRzeszow

7 godz. 45 min.

Wt, Cz

16:00 – 22:45 TernopilRzeszow

6 godz. 45 min.

Śr, Cz, Pt, Nd

16:40 – 01:00 TernopilRzeszow

8 godz. 20 min.

Codziennie

16:40 – 01:00 TernopilRzeszow

8 godz. 20 min.

Codziennie

18:20 – 04:30 TernopilRzeszow

10 godz. 10 min.

Pt

19:00 – 01:00 TernopilRzeszow

6 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 04:30 TernopilRzeszow

9 godz. 0 min.

Pn

19:40 – 04:00 TernopilRzeszow

8 godz. 20 min.

Codziennie

21:20 – 03:30 TernopilRzeszow

6 godz. 10 min.

Śr, Sb

21:20 – 03:30 TernopilRzeszow

6 godz. 10 min.

Śr, Sb

21:30 – 05:10 TernopilRzeszow

7 godz. 40 min.

Codziennie

22:30 – 03:40 TernopilRzeszow

5 godz. 10 min.

Codziennie

22:30 – 03:50 TernopilRzeszow

5 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Ternopil szybko dojechać do centrum Rzeszow w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ternopil oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rzeszow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation