• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Тернопіль - Ряшів

Купити квитки на автобус Тернопіль - Ряшів: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Ряшів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Тернопіль в Ряшів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Ряшів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
09:30 – 15:25 ТернопільРяшів

5 год. 55 хв.

Кожен день

09:30 – 15:25 ТернопільРяшів

5 год. 55 хв.

Кожен день

09:30 – 15:25 ТернопільРяшів

5 год. 55 хв.

Кожен день

09:30 – 15:25 ТернопільРяшів

5 год. 55 хв.

Кожен день

10:30 – 17:55 ТернопільРяшів

7 год. 25 хв.

Кожен день

10:30 – 17:55 ТернопільРяшів

7 год. 25 хв.

Сб

10:30 – 18:00 ТернопільРяшів

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

13:00 – 19:55 ТернопільРяшів

6 год. 55 хв.

Ср, Сб

13:00 – 19:55 ТернопільРяшів

6 год. 55 хв.

Ср, Сб, Нд

13:45 – 21:30 ТернопільРяшів

7 год. 45 хв.

Вт, Чт

14:30 – 22:10 ТернопільРяшів

7 год. 40 хв.

Кожен день

18:20 – 04:30 ТернопільРяшів

10 год. 10 хв.

Пт

19:30 – 04:30 ТернопільРяшів

9 год. 0 хв.

Пн

19:40 – 04:00 ТернопільРяшів

8 год. 20 хв.

Кожен день

19:40 – 04:00 ТернопільРяшів

8 год. 20 хв.

Кожен день

21:30 – 05:10 ТернопільРяшів

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:30 – 03:50 ТернопільРяшів

5 год. 20 хв.

Кожен день

22:30 – 03:40 ТернопільРяшів

5 год. 10 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Тернопіль швидко доїхати до центру Ряшів в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Тернопіль і куди прибувають до Ряшів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ФОП ОстапчукЛьвов - Краков

Автобус чистий,водії дуже круті попались,зручні крісла,повезло,що їхало мало людей і майже кожен міг сидіти сам на двох місцях

ФОП ОстапчукЛьвов - Катовице

Задоволена якістю послуг! На кордоні потрималитрохи довше пограничники, але на якість подорожі не відбилося .

ФОП ОстапчукТернополь - Ополе

Салон чистий, сидіння зручні, водії приємні, йдуть на зустріч, навіть WI-fi був, коли перетнули кордон. Комфортно наскільки це можливо. Оцінка 4 тому, що не було зарядки, трішки жарко в автобусі, але це лиш спочатку.

ФОП ОстапчукТернополь - Вроцлав

Все було нормально, чисто

ФОП ОстапчукКатовице - Хмельницкий

Цілком задоволена поїздкою,проте в автобусі відсутні розетки ( принаймні водій так повідомив). Хоча великим плюсом є те, що майже не спізнився в Катовіцах(порівнянно з іншими автобусами, що спізнюються на годину-другу).

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя