• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Львів - Ряшів

Купити квитки на автобус Львів - Ряшів: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Ряшів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Ряшів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Ряшів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:40 – 03:50 ЛьвівРяшів

3 год. 10 хв.

Кожен день

00:40 – 03:40 ЛьвівРяшів

3 год. 0 хв.

Кожен день

05:45 – 10:10 ЛьвівРяшів

4 год. 25 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:30 – 14:25 ЛьвівРяшів

3 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

10:30 – 14:30 ЛьвівРяшів

4 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

11:00 – 15:35 ЛьвівРяшів

4 год. 35 хв.

Кожен день

11:00 – 15:35 ЛьвівРяшів

4 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 15:35 ЛьвівРяшів

3 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 15:35 ЛьвівРяшів

3 год. 35 хв.

Кожен день

12:20 – 15:25 ЛьвівРяшів

3 год. 5 хв.

Кожен день

12:20 – 15:25 ЛьвівРяшів

3 год. 5 хв.

Кожен день

12:20 – 15:25 ЛьвівРяшів

3 год. 5 хв.

Кожен день

12:20 – 15:25 ЛьвівРяшів

3 год. 5 хв.

Кожен день

13:00 – 17:55 ЛьвівРяшів

4 год. 55 хв.

Кожен день

13:00 – 17:55 ЛьвівРяшів

4 год. 55 хв.

Сб

13:10 – 16:50 ЛьвівРяшів

3 год. 40 хв.

Кожен день

13:10 – 16:50 ЛьвівРяшів

3 год. 40 хв.

Кожен день

13:30 – 19:00 ЛьвівРяшів

5 год. 30 хв.

Пн, Чт

13:30 – 18:00 ЛьвівРяшів

4 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

14:00 – 19:00 ЛьвівРяшів

5 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

14:00 – 19:00 ЛьвівРяшів

5 год. 0 хв.

Пн, Чт

14:30 – 18:50 ЛьвівРяшів

4 год. 20 хв.

Кожен день

14:30 – 19:00 ЛьвівРяшів

4 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

15:00 – 18:50 ЛьвівРяшів

3 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 19:55 ЛьвівРяшів

4 год. 25 хв.

Ср, Сб

16:00 – 21:00 ЛьвівРяшів

5 год. 0 хв.

Сб

16:00 – 19:30 ЛьвівРяшів

3 год. 30 хв.

Пн, Пт, Сб

16:30 – 20:30 ЛьвівРяшів

4 год. 0 хв.

Нд

16:30 – 21:00 ЛьвівРяшів

4 год. 30 хв.

Сб

16:30 – 21:30 ЛьвівРяшів

5 год. 0 хв.

Пн

16:30 – 21:30 ЛьвівРяшів

5 год. 0 хв.

Вт, Чт

18:00 – 22:10 ЛьвівРяшів

4 год. 10 хв.

Кожен день

18:15 – 22:20 ЛьвівРяшів

4 год. 5 хв.

Кожен день

18:15 – 22:20 ЛьвівРяшів

4 год. 5 хв.

Кожен день

18:20 – 21:40 ЛьвівРяшів

3 год. 20 хв.

Кожен день

18:45 – 22:20 ЛьвівРяшів

3 год. 35 хв.

Кожен день

18:45 – 22:20 ЛьвівРяшів

3 год. 35 хв.

Кожен день

19:30 – 00:20 ЛьвівРяшів

4 год. 50 хв.

Кожен день

19:45 – 01:00 ЛьвівРяшів

5 год. 15 хв.

Кожен день

20:10 – 00:20 ЛьвівРяшів

4 год. 10 хв.

Кожен день

20:25 – 00:45 ЛьвівРяшів

4 год. 20 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:30 – 04:30 ЛьвівРяшів

8 год. 0 хв.

Пт

20:40 – 00:20 ЛьвівРяшів

3 год. 40 хв.

Кожен день

21:00 – 00:45 ЛьвівРяшів

3 год. 45 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:30 – 02:20 ЛьвівРяшів

4 год. 50 хв.

Кожен день

21:30 – 03:10 ЛьвівРяшів

5 год. 40 хв.

Пн

21:30 – 04:30 ЛьвівРяшів

7 год. 0 хв.

Пн

21:30 – 02:20 ЛьвівРяшів

4 год. 50 хв.

Кожен день

21:30 – 03:10 ЛьвівРяшів

5 год. 40 хв.

Чт, Сб, Нд

21:35 – 01:30 ЛьвівРяшів

3 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:35 – 01:30 ЛьвівРяшів

3 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:40 – 01:20 ЛьвівРяшів

3 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

22:00 – 01:20 ЛьвівРяшів

3 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

22:30 – 02:05 ЛьвівРяшів

3 год. 35 хв.

Кожен день

22:30 – 01:30 ЛьвівРяшів

3 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:30 – 01:30 ЛьвівРяшів

3 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:40 – 03:50 ЛьвівРяшів

5 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

22:40 – 03:30 ЛьвівРяшів

4 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

22:40 – 03:30 ЛьвівРяшів

4 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт

23:00 – 04:00 ЛьвівРяшів

5 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 04:00 ЛьвівРяшів

5 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 04:00 ЛьвівРяшів

5 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 04:00 ЛьвівРяшів

5 год. 0 хв.

Кожен день

23:20 – 03:00 ЛьвівРяшів

3 год. 40 хв.

Кожен день

23:55 – 05:10 ЛьвівРяшів

5 год. 15 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Ряшів в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Ряшів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Vital euro transПрага - Катовице

Автобус прибув вчасно, водії привітні, надають допомогу по всім питанням. В автобусі все зручно та комфортно. Буду й надалі користуватися послугами.

Vital euro transПльзень - Львов

Гарний сервіс! Все відповідає заявленому. Буду користуватись послугами Vital euro trans!

Vital euro transЛьвов - Пльзень

Іхали з дружиною вперше. Була маса переживань, бо читали різні відгуки. Але, на превелику радість, все пройшло якнайкраще! Автобус комфортабельний, водії привітні. Якщо будемо ще іхати, то обов'язково скористаємося послугами infobus.

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YКраков - Львов

Водії дуже професійні. Проте автобус із Праги до Кракова прийшов із запізненням на 50 хвилин та на автобусі не було чіткої інформації, що це саме мій рейс.

Vital euro transПрага - Катовице

Дуже зручно. Планшети на спинках сидінь працювали. Водії були ввічливими.

Vital euro transЛьвов - Пльзень

Цей екіпаж був один з найкращих. Повага до права на тишу та відпочинок в дорозі. Ніякої фонової музики, за що вельми вдячна.

ФОП ОстапчукЛьвов - Краков

Автобус чистий,водії дуже круті попались,зручні крісла,повезло,що їхало мало людей і майже кожен міг сидіти сам на двох місцях

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YЛьвов - Градец Кралове

Вообще то не плохо,но нет вайфая и USB

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя