Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 04:15 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

St, Čt, So, Ne

00:40 – 03:40 LvivRzeszow

3 hod. 0 min.

Út, Čt, So

01:10 – 04:25 LvivRzeszow

3 hod. 15 min.

Denně

01:35 – 04:25 LvivRzeszow

2 hod. 50 min.

Denně

03:30 – 08:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

03:30 – 08:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

St, Ne

06:00 – 10:10 LvivRzeszow

4 hod. 10 min.

Po, St, Pá, So

06:55 – 10:10 LvivRzeszow

3 hod. 15 min.

Út

06:55 – 10:10 LvivRzeszow

3 hod. 15 min.

Út

07:00 – 09:40 LvivRzeszow

2 hod. 40 min.

Denně

07:30 – 11:40 LvivRzeszow

4 hod. 10 min.

Út

08:00 – 15:00 LvivRzeszow

7 hod. 0 min.

So

10:30 – 14:25 LvivRzeszow

3 hod. 55 min.

Denně

10:40 – 14:25 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

Út, Pá, Ne

11:30 – 16:20 LvivRzeszow

4 hod. 50 min.

Út

11:30 – 16:20 LvivRzeszow

4 hod. 50 min.

So

13:00 – 18:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 17:55 LvivRzeszow

4 hod. 55 min.

Denně

13:10 – 16:50 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Denně

13:10 – 16:50 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 30 min.

Po, Čt

13:30 – 18:50 LvivRzeszow

5 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:00 – 16:20 LvivRzeszow

2 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá

14:00 – 18:05 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Út, Pá

14:00 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Po, Čt

14:00 – 18:05 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 17:20 LvivRzeszow

3 hod. 20 min.

Po, So, Ne

14:00 – 18:05 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

St

14:00 – 18:00 LvivRzeszow

4 hod. 0 min.

Út

14:20 – 18:35 LvivRzeszow

4 hod. 15 min.

St, So

14:20 – 18:35 LvivRzeszow

4 hod. 15 min.

So

15:30 – 19:55 LvivRzeszow

4 hod. 25 min.

So

16:00 – 21:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

So

16:00 – 19:50 LvivRzeszow

3 hod. 50 min.

Čt, So

16:00 – 19:50 LvivRzeszow

3 hod. 50 min.

Čt, Pá, So

16:25 – 20:10 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

Pá, So

16:30 – 21:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

So

16:30 – 21:30 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Út

16:30 – 20:30 LvivRzeszow

4 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

16:30 – 21:30 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Po

17:15 – 21:00 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

17:45 – 22:00 LvivRzeszow

4 hod. 15 min.

Út, Pá

18:15 – 22:20 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Denně

18:30 – 22:30 LvivRzeszow

4 hod. 0 min.

Denně

18:40 – 21:40 LvivRzeszow

3 hod. 0 min.

St

18:45 – 22:20 LvivRzeszow

3 hod. 35 min.

Denně

19:00 – 22:10 LvivRzeszow

3 hod. 10 min.

Denně

19:30 – 22:10 LvivRzeszow

2 hod. 40 min.

Denně

20:00 – 00:30 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

21:00 – 02:30 LvivRzeszow

5 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 00:40 LvivRzeszow

3 hod. 20 min.

Út, So

21:30 – 02:30 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 01:00 LvivRzeszow

3 hod. 30 min.

Denně

21:35 – 01:25 LvivRzeszow

3 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Út, Čt, Pá

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Po, St, So, Ne

21:45 – 04:30 LvivRzeszow

6 hod. 45 min.

Po

22:05 – 01:00 LvivRzeszow

2 hod. 55 min.

Denně

22:10 – 02:20 LvivRzeszow

4 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

22:10 – 02:20 LvivRzeszow

4 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

22:30 – 02:05 LvivRzeszow

3 hod. 35 min.

Denně

22:30 – 01:25 LvivRzeszow

2 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 02:00 LvivRzeszow

3 hod. 30 min.

Út, St, So, Ne

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 02:05 LvivRzeszow

3 hod. 5 min.

Denně

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Denně

23:35 – 05:10 LvivRzeszow

5 hod. 35 min.

Denně

23:40 – 04:00 LvivRzeszow

4 hod. 20 min.

Denně

23:55 – 05:10 LvivRzeszow

5 hod. 15 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Rzeszow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Юниверс/EWHDТернополь - Жешув

З тернополя до жешува з 6 годин доїхали, це найшвидше з усіх перевізників з якими я їздив☺

Юниверс/EWHDЖешув - Тернополь

Швидко і комфортно)))

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

З Тернополя їхали одним автобусом, а у Львові пересідали на інший. Сказали, що другий автобус буде набагато кращий, але був такої самої якості. Все інше повністю влаштовувало, Wi-Fi був постійно. На кордоні була велика черга, стояли 6 годин, але водії - молодці, наганяли час по…

МодультрансКраков - Калуш

Хорошая организация, прибытие вовремя, тепло и комфортно в автобусе.

МодультрансКраков - Ивано-Франковск

На задних местах довольно шумно.

ModultransЛьвов - Торунь

Добра поездка, все устраивает!

P-TRANS/FOP AmbroziakIvano-Frankivsk - Rzeszow

Yep, trip was good

ModultransЛьвов - Гданьск

Хорошие водителя, вайфай на протяжении всей поездки был включен, кресла не затасканые . Не работает туалет( но это беда 99% перевозчиков), но и цена самая низкая на данном маршруте. В соотношении цена/качество 4+.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací