• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Lviv - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:40 – 03:50 LvivRzeszow

3 hod. 10 min.

Denně

00:40 – 03:40 LvivRzeszow

3 hod. 0 min.

Denně

05:45 – 10:10 LvivRzeszow

4 hod. 25 min.

Po, St, Pá, So

09:10 – 13:50 LvivRzeszow

4 hod. 40 min.

Denně

09:10 – 13:50 LvivRzeszow

4 hod. 40 min.

Denně

09:40 – 13:50 LvivRzeszow

4 hod. 10 min.

Denně

10:30 – 14:25 LvivRzeszow

3 hod. 55 min.

Po, St, So

10:30 – 14:30 LvivRzeszow

4 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

12:00 – 16:30 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

Denně

12:40 – 16:30 LvivRzeszow

3 hod. 50 min.

Denně

13:00 – 17:55 LvivRzeszow

4 hod. 55 min.

Denně

13:10 – 16:50 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 18:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 30 min.

Po

14:00 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Po

15:00 – 21:30 LvivRzeszow

6 hod. 30 min.

Út, Čt, So

15:40 – 19:05 LvivRzeszow

3 hod. 25 min.

Po, St

17:30 – 23:05 LvivRzeszow

5 hod. 35 min.

Denně

17:30 – 23:05 LvivRzeszow

5 hod. 35 min.

Denně

18:15 – 22:20 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Denně

18:15 – 21:35 LvivRzeszow

3 hod. 20 min.

Denně

18:45 – 21:35 LvivRzeszow

2 hod. 50 min.

Denně

18:45 – 22:20 LvivRzeszow

3 hod. 35 min.

Denně

19:00 – 23:05 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Denně

19:00 – 23:05 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Denně

19:00 – 23:05 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Denně

19:30 – 00:20 LvivRzeszow

4 hod. 50 min.

Denně

19:30 – 00:20 LvivRzeszow

4 hod. 50 min.

Denně

20:10 – 23:55 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

Denně

20:10 – 00:30 LvivRzeszow

4 hod. 20 min.

Denně

20:10 – 00:30 LvivRzeszow

4 hod. 20 min.

Čt

20:30 – 02:25 LvivRzeszow

5 hod. 55 min.

Denně

20:30 – 23:40 LvivRzeszow

3 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

20:40 – 00:30 LvivRzeszow

3 hod. 50 min.

Čt

20:40 – 23:55 LvivRzeszow

3 hod. 15 min.

Denně

20:40 – 00:30 LvivRzeszow

3 hod. 50 min.

Denně

20:50 – 02:25 LvivRzeszow

5 hod. 35 min.

Denně

21:00 – 02:30 LvivRzeszow

5 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 02:25 LvivRzeszow

5 hod. 25 min.

Denně

21:00 – 23:40 LvivRzeszow

2 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

21:30 – 03:30 LvivRzeszow

6 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

22:20 – 03:00 LvivRzeszow

4 hod. 40 min.

Út, Čt, Pá, Ne

22:30 – 02:05 LvivRzeszow

3 hod. 35 min.

Denně

22:40 – 03:00 LvivRzeszow

4 hod. 20 min.

Denně

22:40 – 03:00 LvivRzeszow

4 hod. 20 min.

Denně

22:50 – 02:25 LvivRzeszow

3 hod. 35 min.

Denně

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá

23:00 – 02:05 LvivRzeszow

3 hod. 5 min.

Denně

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

23:00 – 02:30 LvivRzeszow

3 hod. 30 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Rzeszow v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Nasorokh TOVПрага - Львов

That's all right! Vše dobře. Děkujeme řidiče za čaj a káva.

Nasorokh TOVПрага - Львов

Dobrý autobus. Přijatelné řidiče. Doporučujeme ten Nosoroh.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací