Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 04:15 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

St, So

03:30 – 08:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

Ne

06:00 – 10:10 LvivRzeszow

4 hod. 10 min.

Po, St, Pá, So

06:55 – 10:10 LvivRzeszow

3 hod. 15 min.

Út

06:55 – 10:10 LvivRzeszow

3 hod. 15 min.

Út

07:30 – 11:40 LvivRzeszow

4 hod. 10 min.

Út

07:30 – 10:30 LvivRzeszow

3 hod. 0 min.

Denně

07:30 – 10:30 LvivRzeszow

3 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 15:00 LvivRzeszow

7 hod. 0 min.

So

08:00 – 12:30 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

Út, Čt, So

10:30 – 14:25 LvivRzeszow

3 hod. 55 min.

Denně

10:30 – 14:30 LvivRzeszow

4 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

12:00 – 17:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Út

12:00 – 17:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

So

12:20 – 15:25 LvivRzeszow

3 hod. 5 min.

Denně

12:20 – 15:25 LvivRzeszow

3 hod. 5 min.

Denně

12:20 – 15:25 LvivRzeszow

3 hod. 5 min.

Denně

12:30 – 17:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

Út

12:30 – 17:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

So

13:00 – 17:55 LvivRzeszow

4 hod. 55 min.

Denně

13:10 – 16:50 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Denně

13:10 – 16:50 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 30 min.

Po, Čt

13:30 – 18:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

14:00 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Po, Čt

14:00 – 18:05 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So, Ne

14:00 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Út, Pá

14:30 – 18:50 LvivRzeszow

4 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

15:00 – 18:50 LvivRzeszow

3 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

15:30 – 19:55 LvivRzeszow

4 hod. 25 min.

So

16:00 – 21:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

So

16:20 – 20:50 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

16:30 – 21:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

So

16:30 – 21:30 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Út

16:30 – 21:30 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Po

17:15 – 21:00 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

17:45 – 22:00 LvivRzeszow

4 hod. 15 min.

Út, Pá

18:15 – 22:20 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Denně

18:45 – 22:20 LvivRzeszow

3 hod. 35 min.

Denně

20:00 – 00:30 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

20:00 – 23:20 LvivRzeszow

3 hod. 20 min.

Denně

20:25 – 00:45 LvivRzeszow

4 hod. 20 min.

So

21:00 – 02:30 LvivRzeszow

5 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 00:45 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

So

21:20 – 00:40 LvivRzeszow

3 hod. 20 min.

Út, Čt, So

21:30 – 02:20 LvivRzeszow

4 hod. 50 min.

Denně

21:30 – 02:30 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 02:20 LvivRzeszow

4 hod. 50 min.

Denně

21:30 – 01:00 LvivRzeszow

3 hod. 30 min.

Denně

21:35 – 02:00 LvivRzeszow

4 hod. 25 min.

Út, St, So, Ne

21:35 – 01:25 LvivRzeszow

3 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Út, Čt, Pá

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Po, St, So, Ne

21:45 – 04:30 LvivRzeszow

6 hod. 45 min.

Po

22:05 – 01:00 LvivRzeszow

2 hod. 55 min.

Denně

22:30 – 01:25 LvivRzeszow

2 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 02:00 LvivRzeszow

3 hod. 30 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 02:05 LvivRzeszow

3 hod. 35 min.

Denně

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 02:05 LvivRzeszow

3 hod. 5 min.

Denně

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Denně

23:20 – 03:00 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Denně

23:55 – 05:10 LvivRzeszow

5 hod. 15 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Rzeszow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Vital euro transКраков - Ивано-Франковск

Я сиділа на першому місці - це було незабутньо! Однозначно рекомендую вам цього перевізника)

Vital euro transСамбор - Пльзень

за таку ціну досить пристойний перевізник. рекомендую.

Apohei-EvroliniiВроцлав - Киев

Ехала из Вроцлава до Киева. Водители просто замечательные, вежливые и веселые. Доехали быстро. В автобусе чисто и комфортно. Рекомендую))

МодультрансВроцлав - Ивано-Франковск

Поїздкою задоволений

Vital euro transЛьвов - Прага

Поїздкою задоволена. Водіі привітні, адекватні, прийіхали вчасно, без проблем. Шкода що нема. Wi Fi

Mega Trans/EWHDKatowice - Lviv

Все супер! Дуже милий і привітний водій. Все було чудово!!!! Рекомендую

ФОП ЛевицькаРовно - Вроцлав

Дуже хороші та чемні водії, автобус в чистому станні)

ModultransЛьвов - Плоцк

Все хорошо.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací