Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 04:15 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

St, So

00:30 – 04:15 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

St, So

03:30 – 08:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

St, Ne

03:30 – 08:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

St, Ne

06:00 – 10:10 LvivRzeszow

4 hod. 10 min.

Po, St, Pá, So

06:55 – 10:10 LvivRzeszow

3 hod. 15 min.

Út

06:55 – 10:10 LvivRzeszow

3 hod. 15 min.

Út

07:00 – 09:40 LvivRzeszow

2 hod. 40 min.

Denně

07:30 – 11:40 LvivRzeszow

4 hod. 10 min.

Út

08:00 – 12:30 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

Út, Čt, So

08:00 – 15:00 LvivRzeszow

7 hod. 0 min.

So

10:30 – 14:25 LvivRzeszow

3 hod. 55 min.

Denně

10:30 – 14:30 LvivRzeszow

4 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

12:00 – 17:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Út

12:30 – 17:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

Út

13:00 – 18:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 17:55 LvivRzeszow

4 hod. 55 min.

Denně

13:10 – 16:50 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Denně

13:10 – 16:50 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 18:50 LvivRzeszow

5 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 30 min.

Po, Čt

14:00 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Po, Čt

14:00 – 17:20 LvivRzeszow

3 hod. 20 min.

Po, So, Ne

14:00 – 16:20 LvivRzeszow

2 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá

14:00 – 18:00 LvivRzeszow

4 hod. 0 min.

Út

14:00 – 18:05 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Denně

14:20 – 18:35 LvivRzeszow

4 hod. 15 min.

So

14:20 – 18:35 LvivRzeszow

4 hod. 15 min.

So

15:30 – 19:55 LvivRzeszow

4 hod. 25 min.

So

16:00 – 21:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

So

16:25 – 20:10 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

Pá, So

16:30 – 21:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

So

16:30 – 20:30 LvivRzeszow

4 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

16:30 – 21:30 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Po

16:30 – 21:30 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Út

17:15 – 21:00 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

17:45 – 22:00 LvivRzeszow

4 hod. 15 min.

Út, Pá

18:15 – 22:20 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Denně

18:30 – 22:30 LvivRzeszow

4 hod. 0 min.

Denně

18:40 – 21:40 LvivRzeszow

3 hod. 0 min.

St

18:45 – 22:20 LvivRzeszow

3 hod. 35 min.

Denně

20:00 – 00:30 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

21:00 – 02:30 LvivRzeszow

5 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 00:40 LvivRzeszow

3 hod. 20 min.

Út, So

21:30 – 01:00 LvivRzeszow

3 hod. 30 min.

Denně

21:30 – 02:30 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Denně

21:35 – 02:00 LvivRzeszow

4 hod. 25 min.

Út, St, So, Ne

21:35 – 01:25 LvivRzeszow

3 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Út, Čt, Pá

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Po, St, So, Ne

21:45 – 04:30 LvivRzeszow

6 hod. 45 min.

Po

22:05 – 01:00 LvivRzeszow

2 hod. 55 min.

Denně

22:10 – 02:20 LvivRzeszow

4 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

22:10 – 02:20 LvivRzeszow

4 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

22:30 – 02:05 LvivRzeszow

3 hod. 35 min.

Denně

22:30 – 02:00 LvivRzeszow

3 hod. 30 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 01:25 LvivRzeszow

2 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

23:00 – 02:05 LvivRzeszow

3 hod. 5 min.

Denně

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Denně

23:20 – 03:00 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Denně

23:40 – 04:00 LvivRzeszow

4 hod. 20 min.

Denně

23:55 – 05:10 LvivRzeszow

5 hod. 15 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Rzeszow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Mega Trans/EWHDКатовице - Львов

Привітний шофер, тепло в автобусі. Все було чудово!!!! Рекомендую

ФОП ЛевицькаПознань - Киев

Водители очень нормальные, ехали по расписанию, даже с небольшим опережением графика, заезд на паркинги в туалет, по первой просьбе. Кино в салоне, чисто. Единственное, спинки сидений почти не опускались. Да и пересадка во Львове была очень неожиданной, в билете не было указано, что она будет.…

ModultransГданьск - Львов

Все замечательно! + без пересадки!!

ModultransГдыня - Львов

Все великолепно. Внимательные , вежливые водители. При отсутствии туалета в автобусе продумали все остановки. В автобусе тепло, уютно. Одно пожелание пассажирам-учитесь укладывать свои вещи сумки котомки- много времени теряется на посадке. В отношении сервиса infobus-рехлама и стоимость не соотвествует действительности. В рекламе предлагают билет с…

Mega Trans/EWHDЛьвов - Вроцлав

Комфортна подорож з wifi, який почався в Польщі

P-TRANS/ФОП АмброзякКатовице - Черновцы

Немного задержался автобус,но в целом все отлично,рекомендую этот маршут...

Свистун Б.Р.Краков - Львов

Отправление вовремя, приятные водители, мягкие кресла

Юниверс/EWHDКраков - Львов

Рейс Познань-Киев, мой маршрут - Краков-Львов. Всё прошло успешно, по графику, чистый исправный автобус, тепло, адекватные хорошие водители, по месту были даже раньше запланированного. Единственное слабое звено, но это не к перевозчику, а скорее к автовокзалу Кракова - рейс проходящий, нет объявлений по рейсам, идущим…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací