Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 04:15 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

St, So

00:40 – 03:50 LvivRzeszow

3 hod. 10 min.

Denně

00:40 – 03:40 LvivRzeszow

3 hod. 0 min.

Denně

06:00 – 10:10 LvivRzeszow

4 hod. 10 min.

Po, St, Pá, So

07:30 – 10:30 LvivRzeszow

3 hod. 0 min.

Denně

07:30 – 11:35 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Denně

07:30 – 10:30 LvivRzeszow

3 hod. 0 min.

Denně

07:40 – 12:30 LvivRzeszow

4 hod. 50 min.

Út, Čt, So

08:00 – 15:00 LvivRzeszow

7 hod. 0 min.

So

08:10 – 12:30 LvivRzeszow

4 hod. 20 min.

Út, Čt, So

10:30 – 14:30 LvivRzeszow

4 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

10:30 – 14:25 LvivRzeszow

3 hod. 55 min.

Denně

12:20 – 15:25 LvivRzeszow

3 hod. 5 min.

Denně

12:20 – 15:25 LvivRzeszow

3 hod. 5 min.

Denně

13:00 – 17:55 LvivRzeszow

4 hod. 55 min.

Denně

13:10 – 16:50 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Denně

13:10 – 16:50 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 30 min.

Po, Čt

13:30 – 18:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

14:00 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Út, Pá

14:00 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Po, Čt

14:00 – 19:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So, Ne

14:30 – 19:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So, Ne

14:30 – 18:50 LvivRzeszow

4 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

15:00 – 18:50 LvivRzeszow

3 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

15:30 – 19:55 LvivRzeszow

4 hod. 25 min.

So

16:00 – 22:50 LvivRzeszow

6 hod. 50 min.

Denně

16:00 – 21:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

So

16:30 – 21:30 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Po

16:30 – 21:00 LvivRzeszow

4 hod. 30 min.

So

16:30 – 21:30 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Út

17:15 – 21:00 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

18:15 – 22:20 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Út, Čt, So

18:15 – 22:20 LvivRzeszow

4 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:45 – 22:20 LvivRzeszow

3 hod. 35 min.

Út, Čt, So

18:45 – 22:20 LvivRzeszow

3 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:20 – 22:10 LvivRzeszow

2 hod. 50 min.

Denně

19:30 – 23:20 LvivRzeszow

3 hod. 50 min.

Denně

19:50 – 22:10 LvivRzeszow

2 hod. 20 min.

Denně

20:00 – 00:20 LvivRzeszow

4 hod. 20 min.

20:10 – 01:00 LvivRzeszow

4 hod. 50 min.

Ne

20:25 – 00:45 LvivRzeszow

4 hod. 20 min.

Út, Pá, So

20:40 – 01:00 LvivRzeszow

4 hod. 20 min.

Ne

21:00 – 02:30 LvivRzeszow

5 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 00:45 LvivRzeszow

3 hod. 45 min.

Út, Pá, So

21:20 – 00:40 LvivRzeszow

3 hod. 20 min.

Út, Čt, So

21:30 – 01:00 LvivRzeszow

3 hod. 30 min.

Denně

21:30 – 02:30 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Denně

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

St, So, Ne

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Po, St, So, Ne

21:40 – 01:20 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Út, Čt, Pá

21:45 – 04:15 LvivRzeszow

6 hod. 30 min.

Po

22:05 – 01:00 LvivRzeszow

2 hod. 55 min.

Denně

22:30 – 02:00 LvivRzeszow

3 hod. 30 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 02:05 LvivRzeszow

3 hod. 35 min.

Denně

22:30 – 01:25 LvivRzeszow

2 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

22:40 – 03:30 LvivRzeszow

4 hod. 50 min.

Út, Čt, So

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 02:05 LvivRzeszow

3 hod. 5 min.

Denně

23:00 – 04:00 LvivRzeszow

5 hod. 0 min.

Denně

23:20 – 03:00 LvivRzeszow

3 hod. 40 min.

Denně

23:55 – 05:10 LvivRzeszow

5 hod. 15 min.

Denně

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací