Według czasu
Według ceny

Autobusy Ivano-Frankivsk - Rzeszow

Kup bilet na autobus Ivano-Frankivsk – Rzeszow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Rzeszow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ivano-Frankivsk do Rzeszow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rzeszow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:00 – 18:50 Ivano-FrankivskRzeszow

9 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:00 – 19:00 Ivano-FrankivskRzeszow

9 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

10:00 – 19:00 Ivano-FrankivskRzeszow

9 godz. 0 min.

Wt, Pt

10:50 – 16:50 Ivano-FrankivskRzeszow

6 godz. 0 min.

Codziennie

10:50 – 16:50 Ivano-FrankivskRzeszow

6 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 21:00 Ivano-FrankivskRzeszow

8 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 22:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 godz. 50 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

14:30 – 22:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

16:00 – 23:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 godz. 20 min.

Codziennie

16:30 – 00:45 Ivano-FrankivskRzeszow

8 godz. 15 min.

Wt, Pt, Sb

17:40 – 02:00 Ivano-FrankivskRzeszow

8 godz. 20 min.

Codziennie

17:40 – 01:25 Ivano-FrankivskRzeszow

7 godz. 45 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

18:00 – 01:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 godz. 20 min.

Śr, Sb, Nd

18:00 – 01:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

18:00 – 01:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 godz. 20 min.

Śr, Sb, Nd

18:40 – 02:30 Ivano-FrankivskRzeszow

7 godz. 50 min.

Codziennie

19:30 – 03:00 Ivano-FrankivskRzeszow

7 godz. 30 min.

Codziennie

20:20 – 02:05 Ivano-FrankivskRzeszow

5 godz. 45 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Ivano-Frankivsk szybko dojechać do centrum Rzeszow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ivano-Frankivsk oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rzeszow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information