Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 000333 Zaporizhia - Kharkiv - Krakow - Praha

Musil Tour
Wyjazdy: 24 Kwi, 25 Kwi, 27 Kwi, 1 Maj, 2 Maj, 4 Maj, 8 Maj, 9 Maj, 11 Maj, 15 Maj
  1. 15:00Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
  2. 18:00Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  3. 20:30Krasnohrad Dworzec
  4. 23:00Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
  5. 01:30Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  6. 03:30Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
  7. 04:00Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
  8. 08:00Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  9. 10:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  10. 12:50Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  11. 16:00Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
  12. 17:00Krakovets cło (UA-PL)
  13. 18:00Korczowa cło (PL-UA)
  14. 19:30Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  15. 22:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  16. 23:50Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  17. 01:30Ostrava Przystanek na żądanie
  18. 03:00Olomouc Przystanek na żądanie
  19. 04:30Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  20. 07:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  • Przewoźnik: Musil Tour
  • Bagaż: 1 bagaż do 25kg(30x60x80) za darmo, każdy dodatkowy 200CZK /150 UAH /20PLN
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Pasażer od 60 lat
    50% Dzieci 5-12 lat
    80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation