Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Yerevan (08:00)

Hayreniq Tour
Wyjazdy: 2 Cze, 9 Cze, 16 Cze, 23 Cze, 30 Cze, 7 Lip, 14 Lip, 21 Lip, 28 Lip, 4 Sie
  1. 08:00Kyiv McDonalds, 1/3 Demiivska sqr., W pobliżu dworca autobusowego
  2. 12:00Poltava "McDonald's", ul. Frunze 187a (Kiev highway)
  3. 14:00Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  4. 16:00Pletenivka cło (UA-RU)
  5. 17:00Shebekino cło (RU-UA)
  6. 17:20Shebekino Centrum handlowe „Sputnik”, w pobliżu dworca autobusowego, ul. Charkówska, 74
  7. 19:10Valuiky (Belhorodskaia obl.) ul. Maksyma Horkoho, 107/1
  8. 20:40Rossosh Stacja benzynowa "Lukoil", ul. Oktiabrskaia 195D
  9. 22:20Boguchar Sklep "Sietochka", ul. Sovetskaia 64
  10. 23:20Millerovo Stacja benzynowa "Shell", M-4 Don, 854 km - 400, m
  11. 00:50Kamensk-Shakhtinsky autostrada M4, Cafe Smak
  12. 02:00Shakhty Stacja benzynowa "I-GAS"
  13. 03:00Rostov-na-Donu Dworzec autobusowy, ul.Solohova 126
  14. 03:30Rostov-na-Donu Dworzec PKP
  15. 04:30Kushchevskaya Dworzec PKS, Kushchyovskaya
  16. 05:20Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) Dworzec autobusowy Avtokassa
  17. 06:30Tikhoretsk Supermarket "Magnit",parking, ul. Shosseinaia 3
  18. 07:30Krasnodar SEC OZMOL, ul. Krylataia 2
  19. 08:20Kropotkin (Krasnodarskiy kray) Dworzec autobusowy, ul. Shosseina, 41
  20. 09:20Armavir Obwodnica, autostrada Kaukaz, Hotel Elite
  21. 10:40Nevinnomyssk Dworzec, bulwar Mira, 39
  22. 12:00Mineralnye Vody Dworzec autobusowy, ul.Sovietskaia
  23. 12:30Pyatigorsk Hipermarket "Sportmaster", ul. Obezdnaia 45А
  24. 14:10Nalchik Stacja benzynowa "ROSNEFT", autostrada P-217 Kavkaz, 436 km, pobliżu posterunku policji drogowej „Baksan”
  25. 15:40Vladikavkaz Dworzec,Arkhonskoe shosse 1
  26. 17:30Verkhniy Lars cło
  27. 20:20Gudauri Supermarket "Smart", parking
  28. 22:30Tbilisi Dworzec Ortachala, ul. Gulia 1
  29. 23:00Marneuli Supermarket "SPAR"
  30. 23:20Sadakhlo cło
  31. 23:50Bagratashen cło
  32. 01:30Dilijan Dworzec autobusowy, Tsaturyan St
  33. 02:00Sevan Obok hotelu "Arsnakar"
  34. 03:00Yerevan Hayreniq Tour, pl. Arshakunyats 34/13
  • Przewoźnik: Hayreniq Tour
  • Informacje dodatkowe: Kursy obsługiwane są przez Ford Tranzit. Transport roweru - 30% od ceny biletu. Transport zwierząt w przedziale bagażowym - 50% od ceny biletu, w kabinie (z osobnym miejscem) - 100% od ceny biletu. Nie trzeba drukować biletu.
  • Bagaż: 1 szt. do 25 kg (60 x 50 x 40) - za darmo, bagaż podręczny do 7 kg. (80 cm) - za darmo, każdy następny kg. - 100 RUB
  • Rabaty: 3% Dzieci 13-17 lat
    3% Student
    3% Emeryci
    5% Grupa od 4 osób
    10% Grupa od 7 osób
    25% Dzieci 3-12 lat (z miejscem)
    60% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation