Według czasu
Według ceny

Kurs 91 Liege - Pisticci

Wyjazdy: 1 Lip, 8 Lip, 15 Lip, 22 Lip, 29 Lip, 5 Sie, 12 Sie, 19 Sie, 26 Sie, 2 Wrz
09:15 Liege Piazza Guillemins
11:15 Luxemburg Park and Ride
11:35 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
12:20 Metz Boulevard POINCARE'
16:10 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
17:05 Olten Dworzec autobusowy
02:50 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
05:00 San Severo
05:20 San Severo Transfer
05:45 Foggia
06:20 Candela S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
06:40 Melfi Stazione FS
06:50 Rionero in Vulture Stazione FS
07:05 Lagopesole SS658 c/o Esso_FILIANO
07:25 Potenza Terminal Bus Viale del Basento
07:55 Campomaggiore Bivio SS 407 Basentana
08:25 Grassano SCALO - Stazione FS
08:50 Salandra Scalo Ferroviario Loc.Pantano
09:05 Ferrandina SCALO - Stazione FS
09:15 Pisticci Scalo Ferroviario
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 szt.do 30kg (140 cm) -za darmo
Rabaty: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Liege - Potenza

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information